ورود به سایت

فراموشی گذرواژه؟ عضویت

hp server خرید

خرید سرور اچ پی - Xeon E7310, قيمت سرور اچ پي HP ProLiant DL580 G7 Base - Xeon E7520, قيمت سرور اچ پي HP ProLiant DL580 Generation 7 (Gen7), قيمت سرور اچ پي HP ProLiant DL580 Generation 8 (Gen8), قيمت سرور اچ پي HP ProLiant DL785 G5 - Third-Generation Opteron 8384 2.7 GHz, قيمت سرور اچ پي HP ProLiant DL980 G7 - Xeon E7-2830 2.13 GHz, قيمت سرور اچ پي HP ProLiant DL980 Generation 7 (Gen7), قيمت سرور اچ پي HP ProLiant ML310e Generation 8 (Gen8), قيمت سرور اچ پي HP ProLiant ML310e Generation 8 (Gen8) V2, قيمت سرور اچ پي HP ProLiant ML350e Generation 8 (Gen8), قيمت سرور اچ پي HP ProLiant ML350e Generation 8 (Gen8) V2, قيمت سرور اچ پي HP ProLiant ML350p Generation 8 (Gen8), قيمت سرور اچ پي HP ProLiant ML370 G5 High Performance - Xeon 5150 2.66 GHz, قيمت سرور اچ پي HP ProLiant ML370 G6, قيمت سرور اچ پيHP ProLiant DL785 G6 Base - Opteron 8431, HP ProLiant DL180 Gen 9, HP ProLiant DL160 Gen 9,آموزش,سوئیچ اچ پی,بروکید,SWICH HP,SAN SWICH,SWICH HP نسخه قیمت,SAN SWICH Version قیمت,آموزش سوئیچ اچ پی بروکید ,آموزش سوئیچ اچ پی بروکید SWICH HP,آموزش سوئیچ اچ پی بروکید SWICH HP قیمت,آموزش سوئیچ اچ پی بروکید SAN SWICH,آموزش سوئیچ اچ پی بروکید SAN SWICH قیمت HP ProLiant BL460c Gen 9,سوئیچ 48, پورت, دو پورت فیبر - سیسکو HP ProLiant ML350 Gen9 tower, HP ProLiant ML350 Gen9 rack, HP ProLiant Gen9 Family,

سرورهای HP :

 

کمپانی HP در اول ژانویه ۱۹۳۹ متولد شد و در حال حاضر در بیش از ۱۶۰ کشور جهان نمایندگی دارد. hp ماشین های اداری تا قویترین ابر کامپیوترهای جهان و زیرساخت شبکه های لازم را فراهم می‌کند. این سهم وسیع از بازار به HP کمک می کند تا محصولات، خدمات و راه کارها را با نیاز و خواست مشتریان خود هماهنگ کند.

کمپانیHP معتبرترین و بزرگترین شرکت ارائه دهنده سرورهای پیشرفته در سراسر دنیا بوده و تا کنون بیش از ۱۵۰۰۰۰۰۰ سرور Proliant به بازارهای جهانی ارائه نموده است. در حال حاضر بیش از ۱۵۰۰۰ برنامه کاربردی برای این نوع از سرورها در دسترس کاربران قرار دارد. همچنین کمپانی HP با ارائه سرورهای (Blade(c-Class به مشتریان خود کمک نموده است تا ۴۲درصد از هزینه‌های خدمات و نگهداری سرورهای خود را کاهش دهند . HP در سال ۲۰۰۶ موفق به دریافت جایزه بهترین نوع‌آوری در زمینه سخت‌افزار از Midsize Enterprise Summit گردیده است .

HP و Compaq در سال ۲۰۰۲  بهم پیوستند و سرورهای Proliant در سبد محصولات HP متولد شد. Server های proliant به علت توانایی گسترده و تنوع و کارآمدی در راستای هر راه کار مدت زمان زیادی است که شناخته شده ، و مورد استفاده شبکه های کوچک و بزرگ می باشند. محصولات hp به مشتریان در مدیریت ریسک و پیچیدگی ها کمک می کند، و همچنین راه حل و خط مشی کاربردی را برای بهینه سازی مراکز داده در دسترس قرار می دهد. برای مثال serverهای proliant سری ۳۰۰ و ۵۰۰ جهت افزایش کارایی طراحی شده اند. در راستای پاسخ به همه نیازهای یک مجموعه بزرگ، Hp محصولات، خدمات و راه کارهایی چون: data storage شامل Disk Storage System ، Storage Software ،Tape Storage & Media ، Storage Archiving و Storage Networking را ارائه می دهد و به این ترتیب تمام نیازهای یک مرکز داده توسط محصولات HP مرتفع می گردد.
مقایسه با دیگر brand ها
بر اساس آخرین گزارش IDC که در نیمه اول ۲۰۰۸ منتشر شد و گزارش Gartner در پایان سال ۲۰۰۷، HP سالیانه بیش از ۱۸۳۰۰۰ سرور وارد بازار می کند که این رقم در حدود ۲۹% از کل بازار سرور جهان است. رشد در حدود ۱۳ درصدی فروش سرور های HP در سال ۲۰۰۷ موجب شده است این شرکت با ۵٫۵% افزایش درآمد حاصل از فروش سرور به عنوان اولین شرکت در میان رقبا معرفی شود. در خصوص سرور های Blade این افزایش درآمد بسیار بالاتر و در حدود ۸۵% با سهم بازار ۴۶٫۹% بوده است.

با برسی گزارش IDC و Gartner و همچنین بازار ایران برتری HP بر دیگر رقبا به شرح ذیل می باشد:
قیمت مناسب در مقابل کارایی بالا
سیستم power و cooling مناسب
کارآمدی سرور های Proliant ، Integrity و Blade و برآورده سازی نیازهای شبکه ها در اندازه های مختلف
پشتیبانی فنی مناسب، قابل تعمیر و نعویض بودن اکثر قطعات
uptodate بودن متخصصین داخلی به علت  user friendly بودن محصولات تازه وارد
درصد بالای سازگاری با سایر قطعات و راه کارهای شبکه
درصد بالای سازگاری با سیستم عامل ها و نرم افزار های کاربردی روز
Remote Management از طریق پورت iLO3 و قابلیت ارتقای آن در سری های جدید
قابلیت Play &Plug بودن تجهیزات نظیر HDD ، ODD ، Fan ، کارتهای گوناگون
امکان برگزاری دوره های آموزشی توسط نفرات مورد تأیید HP
نوآوری در افزودن feature های جدید نظیر Jumbo Frame ، Teaming

drhp.irنیز با بهره گیری از اهداف کمپانیHP و ارائه تکنیکهای جدید ارائه شده توسط این شرکت توانسته خدمات بسیار ارزنده‌ای را به مشتریان خود ارائه دهد.

فروش انواع سرورهای HP _  فروش انواع تجهیزات ذخیره سازی HP _ فروش انواع رک HP _فروش قطعات انواع سرورهای HP _طراحی و اجرای پروژه های مراکز داده (Data Center)

shop.mrhp - hp server خرید

shop.mrhp - hp server خریدshop.mrhp - hp server خریدshop.mrhp - hp server خرید

محصولات ذخیره سازی اطلاعات :
بدیهی است که محول کردن وظیفه ذخیره سازی و بک آپ اطلاعات به سرورهای شبکه علاوه بر افزایش ریسک از بین رفتن اطلاعات بدلیل نداشتن سیستمهای محافظتی مطمئن ذخیره سازی ، باعث کاهش کارایی سرورها و تاثیر مستقیم برکارایی شبکه میشود. سپردن وظیفه حفظ و بک‌آپ‌گیری اطلاعات به دستگاههای خاصی که برای این منظور طراحی شده‌اند علاوه بر مدیریت آسان ، باعث بالا رفتن ضریب امنیت در حفظ اطلاعات شده و خسارت ناشی از دست دادن اطلاعات را به حداقل میرساند .
شرکت HP با سابقه بیش از چند دهه در صنعت ذخیره سازی اطلاعات وبا همکاری شرکتهای متخصص در این زمینه  طیف وسیعی از محصولات تخصصی ذخیره سازی را با کاربریهای متنوع به عرصه تکنولوژی اطلاعاتی عرضه می کند.
با در نظر داشتن مفهوم ذخیره سازی اطلاعات به صورت On Line  و تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات به صورت  Off Line می توان محصولاتHP را به شرح ذیل طبقه بندی نمود

خرید سرور اچ پی

خرید سرور اچ پی

 

الف :  محصولات ذخیره سازی اطلاعات مبتنی بر Hard Disk 
این شاخه از محصولات دارای تنوع بسیار بوده که کارایی های متفاوتی را شامل می  شود. لذا ما به توضیح برخی از این محصولات که در بازار ایران موجود و عملیاتی می باشد، می پردازیم:

 1. ۱٫محصولات ذخیره سازی آرایه ای DAS : D2600 – D2700
 2. MSA: MSA60 – MSA70 

   ۲٫۲٫  SAN : P2000 G3
۳٫  محصولات ذخیره سازی اطلاعات در محیط شبکه موسوم به NAS : HP X1400 – X1600
۴٫ محصولات ذخیره سازی اطلاعات در محیط شبکه مبتنی بر فیبر( SAN : P2000 G3 ( LFF/SFF

ب :  محصولات Back Up  گیری از اطلاعات و بازیابی اطلاعات

–  ذخیره سازی اطلاعات بر روی (Tape) نوار مغناطیسی

تهیه Back Up بر روی deviceهایی از یک درایو تا ۶۴ درایو و قابلیت اتصال به محیط باشد SAN
DAT – LTO-5 – Ultrium : شامل

دلایل استفاده از محیط SAN عبارتند از :
قابلیت مدیریت : استفاده از این سیستم پراکندگی مدیریت سیستم­های ذخیره ســــازی را به حداقل می رساند و در نتیجه زمان کمتری برای مدیریت شبکه مصرف خواهد شد .

قابلیت دسترسی : استفاده از این سیستم دفعاتDown  شدن شبکه را به حداقل ممکن می رساند و به عبارت دیگر شبکه همیشه قابل دسترسی است و همین­طور با استفاده از قابلیت Disaster Recovery  پایداری به ۱۰۰%  افزایش می یابد .

قابلیت توسعه : استفاده از این سیستم این امکان را فراهم می کند که بدون وقفه در کار به فضای مورد نیاز افزود.hp server خرید

افزایش سرعت :این سیستم با به­ وجود آوردن Load Balancing  از لحاظ سرعت بسیار تاثیر گذار خواهد بود hp server خرید.

دیدگاه ها

 • جلسه اول مجازی سازی - فروش سرور hp-قیمت -سرور-رم-هارد-hp server-HP آبان ۱۹, ۱۳۹۳ :: ۹:۱۱ ب.ظ

  […] که از یک سرور فیزیکی استفاده می کنید و سرور از کار می افتد، زمان آرایش مجدد سرور بستگی به چند […]

 • جلسه نهم|hp server|VCP - hp server آبان ۲۸, ۱۳۹۳ :: ۹:۴۵ ب.ظ

  […] سوئیچ شبکه عمل می کند به این صورت که همه دستگاه ها به یک سوئیچ متصل شده اند، سوئیچ کردن این امکان را به دیگر دستگاه […]

 • هارد دیسک HDD | دکتر hp فروردین ۲۸, ۱۳۹۴ :: ۳:۰۶ ب.ظ

  […] هارد درایو ها با تحت میدان قرار دادنِ یکسری مواد مغناطیسی اطلاعات را درخود ضبط می کنند. و با تشخیص مغناطیس شدگی آن ماده اطلاعات را از روی آن می خوانند. طرح کلی یک هارد دیسک تشکیل شده از یک مخروط که یک یا چند صفحه مسطح و گرد را نگه می دارد ،اطلاعات بر روی این صفحات ذخیره می شوند. این صفحه ها از یک ماده غیر مغناطیسی( اغلب شیشه یا آلومینیوم) ساخته می شوند و با یک لایه نازک از مواد مغناطیسی روکش می شوند. در درایو های قدیمی از تری اکسید آهن به عنوان ماده مغناطیسی استفاده می شد اما امروزه از آلیاژهای کبالت پایه استفاده می کنند. صفحات با سرعت های بالا به گردش در می آیند.اطلاعات در حین… […]

 • […] هارد درایو ها با تحت میدان قرار دادنِ یکسری مواد مغناطیسی اطلاعات را درخود ضبط می کنند. و با تشخیص مغناطیس شدگی آن ماده اطلاعات را از روی آن می خوانند. طرح کلی یک هارد دیسک تشکیل شده از یک مخروط که یک یا چند صفحه مسطح و گرد را نگه می دارد ،اطلاعات بر روی این صفحات ذخیره می شوند. این صفحه ها از یک ماده غیر مغناطیسی( اغلب شیشه یا آلومینیوم) ساخته می شوند و با یک لایه نازک از مواد مغناطیسی روکش می شوند. در درایو های قدیمی از تری اکسید آهن به عنوان ماده مغناطیسی استفاده می شد اما امروزه از آلیاژهای کبالت پایه استفاده می کنند. صفحات با سرعت های بالا به گردش در می آیند.اطلاعات در حین… […]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

perm_identity

textsms