ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مستر اچ پی | بررسی و فروش سرور های HP

وبلاگ سرور اچ پی DL 380 G9

sales
ب
ارم hp

توی عکس زیر سعی کردم تمام هولوگرام هایی رو که میشه باهاش روبرو بشید رو براتون بزارم امیدوارم به دردتون بخوره ولی این تنها برای تشخیص اصلی یا تقلبی بودن اجناس hp کافی نیست.

وبلاگ سرور اچ پی DL 380 G9

وبلاگ سرور اچ پی DL 380 G9

وبلاگ سرور اچ پی DL 380 G9

وبلاگ سرور اچ پی DL 380 G9

معرفی ابزار credential manager در ویندوز ۷
ابزار credential Manager نام کاربری و پسورد را برای منابع شبکه مانند وب سرورها و فایل سرورها و یا ترمینال سرورها ذخیره میکند.
 
این ابزار مانند یک بانک اطلاعاتی میباشد که نامهای کاربری و رمزهای عبور را در windows valut ذخیره میکند.میتوانید از windows valut پشتیبان گرفت و یا در سیستمهای دیگر در شبکه آنرا بازگردانی نمود و از این طریق مجوزهای ذخیره شده یک کامپیوتر را به کامپیوتر دیگر منتقل نمود.برای اضافه کردن مجوزها به windows valut مراحل زیر را دنبال کنید.ابتدا در کادر جستجوی منوی استارت عبارت credential manager را تایپ کنید و در نتایج بدست آمده بر روی credential manager کلیک کنید
چرا کامپیوتر مرتب ری استارت می شود؟
چرا کامپیوتر مرتب ری استارت می شود؟

کامپیوتری که مرتب ری استارت می شود معمولاً مشکل نرم افزاری دارد که با رفع آن این معضل قابل حل است. اما ری استارت مداوم یک کامپیوتر می تواند علت های مختلفی داشته باشد. نسخه های جدید ویندوز دیگر دیگر آن صفحه معروف آبی رنگ را نمایش نمی دهند، بلکه کامپیوتر ری استارت می شود. به این امید که مشکل با این ری استارت حل می شود. این عمل با این تئوری صورت می گیرد که اگر مشکلی برای سیستم عامل پیش آمده باشد با یک ری استارت بر طرف می شود. البته اغلب اوغات این امر صحیح است. اما اگر مشکل سخت افزاری باشد ممکن است این روش موثر واقع نشود. و کامپیوتر همینطور ری استارت شود و این وضعیت تا زمانیکه برق کامپیوتر خود را قطع کنید ادامه دارد.

مستر اچ پی | بررسی و فروش سرور های HP

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *