ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مستر اچ پی | بررسی و فروش سرور های HP

نرم افزار استخراج بیت کوین چیست؟

iStock-817313424
ب

خت افزار استخراج بیت کوین مسئول اصلی برای پردازش استخراج بیت کوین بوده اما نرم افزار آن نیز به همان اندازه مهم می باشد.

⦁ اگر شما یک استخراج کننده فردی باشید، نرم افزار استخراج بیت کوین شما را به منبع یا بلاک چین متصل می کند.
⦁ اگر شما به صورت ترکیبی استخراج کنید نرم افزار شما را به استخر استخراج متصل می کند.
⦁ اگر شما داخل ابر بیت کوین هستید دیگر نیازی به نرم افزار استخراج ندارید.

⦁ اهمیت نرم افزار استخراج بیت کوین

وظیفه اصلی این نرم افزار، ارائه کارهای سخت افزاری استخراج به بقیه شبکه بیت کوین و دریافت کار تکمیل شده از دیگر استخراج کننده ها در شبکه می باشد.
نرم افزار استخراج بیت کوین نظارت بر روی ورودی ها و خروجی استخراج گر شما را داشته و همچنین همزمان آمارهایی از قبیل سرعت استخراج گر شما، سرعت پردازش و دما را نشان می دهد.

 

 

⦁ آیا به دنبال راهی آسان برای استخراج می گردید؟

 

از نرم افزار هانی ماینر ( Honey Miner ) استفاده کنید. هانی ماینر به شما اجازه شروع به کار استخراج را فقط در چند دقیقه می دهد. او به صورت اتوماتیک تمام مراکز و سکه های پرسود را استخراج کرده و به شما به صورت بیت کوین می پردازد که بعدا شما قادر به تبادل آن با هر نوع سکه دیگر یا نقدی خواهید بود.

 

⦁ کیف پول بیت کوین

 

یکی از مهمترین ابزارهایی که باید قبل از استفاده از نرم افزار استخراج بیت کوین داشته باشید کیف پول است اما چرا!
به این علت که در تمام مراحل، نرم افزار مربوطه از شما آدرسی می پرسد تا جوایز و پرداختی های بیت کوین خود را در آنجا بفرستد. به محض دانلود و یا ساخت کیف پول می توانید آن را به عنوان آدرس بیت کوین خود استفاده کنید.

کیف پول های زیادی وجود دارد اما آن هایی که پیشنهاد ما بوده به ترتیب زیر است:

⦁ لجر نانو اس (Ledger Nano S)– یک کیف پول سخت افزاری بسیار مطمئن برای تمامی پلت فورم ها.
⦁ الکتروم (Electrum)- کیف پول ساده بیت کوینی که بر روی ویندوز، مک و لینوکس کار می کند.
⦁ Mycelium- محبوب ترین نرم افزار کیف پول اندرویدی
⦁ Breadwallet- محبوب ترین نرم افزار کیف پول برای ios

اگر قصد درآمد بالا از طریق استخراج دارید بنابراین استفاده از کیف پول سخت افزاری برای بالا بردن امنیت آن، حرکتی عاقلانه خواهد بود. حال که توضیحات مقدماتی انجام شد، بهتر است در ادامه به نرم افزارهای مختلف روی سیستم های مختلف پرداخته شود.

 

⦁ نرم افزار استخراج بیت کوین برای ویندوز

 

⦁ Bitcoin Miner
این نرم افزار می تواند بر روی ویندوز ۱۰ یا ۸٫۱ اجرا شود. نرم افزار نامبرده، رابط کاربری آسان برای استفاده، حالت صرفه جویی در مصرف انرژی، پشتیبانی از استخر استخراج و ضبط سریع سهام را دارا می باشد. یکی از ویژگی های مفید این نرم افزار، ویژگی گزارش سود دهی استخراج بوده که می توان متوجه شد که آیا سود داشته یا خیر. آخرین نسخه این نرم افزار شماره ۱٫۲۷٫۰ می باشد.

⦁ BTCMiner
نرم افزار استخراج گر بیت کوین با منبع باز برای ماژول ZTEX USB-FPGA 1.5 می باشد.

BTCMiner دارای ویژگی های زیر است:

⦁ مقیاس فرکانس پویا در BTCMiner به طور خودکار فرکانس را با بالاترین میزان هشهای معتبر انتخاب می کند.
⦁ جریانی از اطلاعات آماده به کار بوده که به نرم افزار Xilinx نیازی ندارد.

همچنین قابلیت پشتیبانی از بردهای FPGA که شامل یک رابط USB برای ارتباط و برنامه نویسی، دارا می باشد.

 

⦁ CGMiner

نرم افزار نامبرده احتمال زیاد در حال حاضر معروف ترین نرم افزار برای استخراج بیت کوین در میان همرده های خود بوده که بر اساس کد اصلی CPU Miner است. این نرم افزار دارای ویژگی های بسیاری است اما موارد اصلی آن عبارتند از:
⦁ کنترل سرعت فن
⦁ قابلیت های رابط کاربری از راه دور
⦁ خودشناسایی بلوک های جدید با یک مرکز داده کوچک
⦁ پشتیبانی از چند GPU
⦁ پشتیبانی از CPU Miner

⦁ BFGMiner

این نرم افزار کم و بیش مشابه نرم افزار CGMiner بوده که تنها تفاوت اصلی آن تمرکزش بر روی ASIC ها به جای GPU ها می باشد.

 

⦁ EasyMiner

EasyMiner مبتنی بر GUI است و به عنوان یک بسته بندی مناسب برای نرم افزار CGMiner و BFGMiner عمل می کند. این نرم افزار پروتکل استخراج getwork و همچنین پروتکل استخراج stratum را پشتیبانی می کند. همچنین می تواند برای هر دو استخراج انفرادی و ترکیبی مورد استفاده قرار گیرد. در میان ویژگی های اصلی آن مهمترینش به صورت روبرو بوده که استخراج گر شما را تنظیم می کند و گراف های عملکردی را برای نمایش آسان فعالیت استخراج خود فراهم می کند.

 

⦁ نرم افزار استخراج بیت کوین برای لینوکس

 

هر سه نرم افزار CGMiner، BFGMiner و EasyMiner قابلیت نصب بر روی لینوکس را دارند.

 

⦁ نرم افزار استخراج بیت کوین برای مکینتاش

 

⦁ RPC Miner
RPC Miner را می توان در سیستم عامل Mac OS 10.6 یا بالاتر استفاده کرد.
تمام نرم افزارهای نامبرده در بالا را می توان برای سیستم مکینتاش نیز به کار برد.

 

⦁ سکه های خود را نقد کنید

هنگامی که نرم افزارهای مربوطه را نصب و استخراج را انجام دادید ممکن است به منظور پرداخت هزینه های خود مانند برق نیاز به نقد کردن برخی از سکه های خود داشته باشید که می توانید از Buy Bitcoin Worldwide جهت پیدا کردن تبادل کننده ای در کشور خود استفاده کنید.

 

,بیت کوین,بیت کوین چیست,بیت کوین رایگان,بیت کوین در ایران,بیت کوین به زبان ساده,بیت کوین قیمت,بیت کوین به ریال,بیت کوین چگونه کار میکند,بیت کوین رایگان با اندروید,بیت کوین ماینر,بیت کوین چیست ویکی پدیا,بیت کوین چیست آپارات,بیت کوین چیست Pdf,بیت کوین چیست,بیت کوین چیست به زبان ساده,بیت کوین چیست زومیت,بیت کوین چیست جادی,بیت کوین چیست,بیت کوین چیست Ppt,بیت کوین رایگان زیاد,بیت کوین رایگان ایرانی,بیت کوین رایگان واقعی,بیت کوین رایگان با بازی,بیت کوین رایگان ۲۰۱۷,بیت کوین رایگان اپارات,بیت کوین رایگان در ایران,بیت کوین رایگان سایت,بیت کوین در ایران ممنوع شد,بیت کوین در ایران چیست,بیت کوین در ایران,خرید بیت کوین در ایران,قیمت بیت کوین در ایران,استخراج بیت کوین در ایران,نمایندگی بیت کوین در ایران,بیت کوین ماینینگ در ایران,قوانین بیت کوین در ایران,بیت کوین به زبان ساده,بیت کوین به زبان ساده چیست,بیت کوین به زبان خیلی ساده,تعریف بیت کوین به زبان ساده,استخراج بیت کوین به زبان ساده,توضیح بیت کوین به زبان ساده,آموزش بیت کوین به زبان ساده,بیت کوین قیمت روز,بیت کوین قیمت اولیه,بیت کوین قیمت دلار,بیت کوین قیمت خرید,بیت کوین قیمت روز,بیت کوین قیمت,بیت کوین کش قیمت,دستگاه بیت کوین قیمت,ارز بیت کوین قیمت,بیتکوین به ریال,بیت کوین به تومان,محاسبه بیت کوین به ریال,فروش بیت کوین به ریال,ارزش بیت کوین به ریال,تبدیل بیت کوین به ریال در ایران,مبدل بیت کوین به ریال,تبدیل بیت کوین به ریال ایران,چنج بیت کوین به ریال,بیت کوین چگونه کار میکند جادی,بیت کوین چگونه کار میکند,بیت کوین چیست و چگونه کار میکند,بیت کوین ماینر اندروید,بیت کوین ماینر های Usb,بیت کوین ماینر Usb,بیت کوین ماینر ویندوز,بیت کوین ماینر ایرانی,ماینر بیتکوین,خرید بیت کوین ماینر,دانلود بیت کوین ماینر,قیمت بیت کوین ماینر

مستر اچ پی | بررسی و فروش سرور های HP

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *