ما فناوری اطلاعات را چگونه میبینیم: نسل نهم سرور پرولیانت DL360 اچپی


ما فناوری اطلاعات را چگونه میبینیم: نسل نهم سرور پرولیانت DL360 اچپی

در پاسخ به این سوال که ما در این ماه قصد داریم به کدامیک از ویژگیهای فناوری اطلاعات بپردازیم، باید گفت که تمرکز ما بر روی نسل نهم سرورهای پرولیانت DL360 اچپی معطوف شدهاست. این سرور برای انجام محاسبات با کارایی بالا طراحی شدهاست و در عینحال عملکرد فوقالعادهای در زمینهی صرفهجویی در مصرف انرژی دارد. نسل نهم این سرور، توان محاسباتی بالایی دارد که این امر، قابلیت انعطافپذیری بالایی را برای کاربران فراهم میآورد و در نتیجه عملکرد کلی را بهبود میبخشد. این سرور را میتوان بهطور کامل براساس نیازمندیهای شما پیکربندی کرد، بهگونهای که بتواند عملکردی بهینه را در مرکزدادهی شما ارائه دهد. اگر به دنبال سروری هستید که در کنار توان محاسباتیِ سطح بالا، قابلیت تطبیقپذیری مطلوبی در شبکه داشته باشد، بیش از این جستجو نکنید؛ نسل نهم سرور پرولیانت DL360 اچپی، انتخاب مناسبی خواهد بود.

ویژگیها و قابلیتها

محاسبات با کارایی بالا

نسل نهم سرور پرولیانت DL360 اچپی، با داشتنِ حافظههای هوشمند داخلیِ DIMM و قابلیتهای پیشرفتهی هوشمند، بهمنظور بهبود عملکرد طراحی شده است. استفاده از این سرور منجر به کاهش زمان خرابی سیستم و کاهش هر چه بیشتر هزینههای مربوط به انرژی میشود. در این سرور، پهنای باند ارائه شده توسط طیف وسیعی از آداپتورها، منجر به ارائهی حداکثر انعطافپذیری میشود و بدین ترتیب با نیازهای رو به رشد هر کسبوکاری سازگار خواهد بود.

بهرهوری بهتر انرژی

نسل نهم این سرور مجهز است به استانداردهای درجه حرارت ASHRALA A3 و A4، که این استانداردها بهمنظور کاهش هزینههای مربوط به قابلیتهای خنکسازی طراحی شدهاند. این ویژگی در نهایت منجر به صرفهجویی در مصرف انرژی خواهد شد که این امر به نفع مشتری است و در نتیجه، این سرور انتخاب بسیار خوبی برای سرمایهگذاری خواهد بود.

زیرساخت های پرسرعت

سیستم چند منظورهی مدیریت زیرساخت، برای تسریع در ارائهی خدمات فناوری اطلاعات سودمند است. این سیستم میتواند امکان سادهسازی اتوماسیون را فراهم آورد؛ اتوماسیونی که میتواند سرورها، فضای ذخیرهسازی و حتی مؤلفههای شبکهسازی زیرساختها را نیز تحت پوشش قرار دهد.

مشخصات پیشرفته

  • حداکثر حافظه ۷۶۸ گیگابایت؛
  • ۲۴ اسلات حافظه DIMM؛
  • دسترسی به کنترلکنندهی شبکه و کنترلکنندهی فضای ذخیرهسازی.

مزایای تجاری

اگر به دنبال سروری هستید که سطح بالای محاسبات و انعطافپذیری را به شما ارائه دهد، بیش از این جستجو نکنید؛ نسل نهم سرور پرولیانت DL360 اچپی را انتخاب کنید. این سرور قابلیت تطبیقپذیری را در زیرساختهای شما بهینهسازی کرده و مطابق با نیازهای شرکت شما، عملکردی برای مصرف انرژی کارآمد، ارائه میدهد.

آیا به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟

اگر مطابق با نیازهای روزافزون کسبوکار خود به یک سرور کارآمد و مقرون به صرفه نیاز دارید، درخواست خود را از شرکت CentricsIT بخواهید. ما مطمئنیم که اگر قیمتهای ما را با قیمتگذاری‌های انجام شده توسط تولیدکنندهی اصلی تجهیزات[۱] و همچنین قیمتگذاریهای رقبای ما مقایسه کنید، راضی خواهید بود. هر یک از محصولات شرکت اچپی که توسط شرکت CentricsIT توزیع میشوند، توسط تیم معتبر ما که متشکل از مهندسین آموزش دیده می‌باشد، پشتیبانی خواهند شد؛ بدین ترتیب مهندسین ما در صورت بروز هرگونه مشکل، برای کمک به شما در محل حاضر خواهند شد.

  1. OEM

 

صادق قنبریمشاهده نوشته ها

ممنونم از مستر اچ پی دیدن میکنید . در کنار کار دیتاسنتری و زیر ساخت های سخت افزاری علاقه ی بسیاری به وبلاگ نویسی و فروش دارم. و با شما برای کمک به شما همراهتون خواهم بود.سرور های اچ پی تخصص ماست،بعد ۵ سال کار تخصصی شبکه، سرور، استوریج ،ماکروسافت و سیسکو، دیگه تصمیم رو به موندن تو حوزه ی سرور و استوریج و دیتاسنتر گرفتم و تمام تلاشم رو برای داشتن دنیایی پویا تر و فعال تر خواهم کرد.و با شما برای کمک به شما همراهتون خواهم بود.هر وقت خواستید با من تماس بگیرید۹۱۹۵۱۸۰۵۱۴

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیدرباره ماپروژه هاتماس با ما