ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

وبلاگ سرور اچ پی DL 380 G9

sales
ب
ارم hp

توی عکس زیر سعی کردم تمام هولوگرام هایی رو که میشه باهاش روبرو بشید رو براتون بزارم امیدوارم به دردتون بخوره ولی این تنها برای تشخیص اصلی یا تقلبی بودن اجناس hp کافی نیست.

وبلاگ سرور اچ پی DL 380 G9

وبلاگ سرور اچ پی DL 380 G9

وبلاگ سرور اچ پی DL 380 G9

وبلاگ سرور اچ پی DL 380 G9

معرفی ابزار credential manager در ویندوز 7
ابزار credential Manager نام کاربری و پسورد را برای منابع شبکه مانند وب سرورها و فایل سرورها و یا ترمینال سرورها ذخیره میکند.
 
این ابزار مانند یک بانک اطلاعاتی میباشد که نامهای کاربری و رمزهای عبور را در windows valut ذخیره میکند.میتوانید از windows valut پشتیبان گرفت و یا در سیستمهای دیگر در شبکه آنرا بازگردانی نمود و از این طریق مجوزهای ذخیره شده یک کامپیوتر را به کامپیوتر دیگر منتقل نمود.برای اضافه کردن مجوزها به windows valut مراحل زیر را دنبال کنید.ابتدا در کادر جستجوی منوی استارت عبارت credential manager را تایپ کنید و در نتایج بدست آمده بر روی credential manager کلیک کنید
چرا كامپيوتر مرتب ري استارت مي شود؟
چرا كامپيوتر مرتب ري استارت مي شود؟

كامپيوتري كه مرتب ري استارت مي شود معمولاً مشكل نرم افزاري دارد كه با رفع آن اين معضل قابل حل است. اما ري استارت مداوم يك كامپيوتر مي تواند علت هاي مختلفي داشته باشد. نسخه هاي جديد ويندوز ديگر ديگر آن صفحه معروف آبي رنگ را نمايش نمي دهند، بلكه كامپيوتر ري استارت مي شود. به اين اميد كه مشكل با اين ري استارت حل مي شود. اين عمل با اين تئوري صورت مي گيرد كه اگر مشكلي براي سيستم عامل پيش آمده باشد با يك ري استارت بر طرف مي شود. البته اغلب اوغات اين امر صحيح است. اما اگر مشكل سخت افزاري باشد ممكن است اين روش موثر واقع نشود. و كامپيوتر همينطور ري استارت شود و اين وضعيت تا زمانيكه برق كامپيوتر خود را قطع كنيد ادامه دارد.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *