فایروال جونیپر


Rate this post

شرکت جونیپر Juniper در سال ۱۹۹۶ در ایالات متحده در زمینه تامین تجهیزات اولیه شبکه ها کامپیوتری توسط آقای پرادیپ سیندهو Pradeep Sindhu بر پایه Internet Protocol و باتوجه به ارائه خدمات و تجهیزات مرتبط بنا نهاده شد.
این شرکت در سال ۱۹۹۹ در دسته شرکت های معرفی شده در بورس جای گرفت و باتوجه به رشد و گستردگی ارائه محصولات و خدمات توانست به عنوان یکی از شرکت های شاخص و زود بازده در بورس با گردش های مالی بالا معرفی شود. و در ادامه روند رو به رشد و با تملک و خرید امتیاز شرکت Net Screen که از شرکت های پیشرو در زمینه شبکه و امنیت بود . توانست فعالیت بزرگی به جهت رشد و گسترش فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات داشته باشد.
محصولات اصلی شرکت جونیپر شامل سری محصولات روترهای E Series ,M- Series ,MX- Series و S- Series دسته بندی شده و خانواده محصولات امنیتی این شرکت نیز شامل محصولات سری SRX,SSG و سری جدید MAG می شوند.
سیستم عامل منحصر بفرد محصولات شرکت جونیپر که با نام JunOS شناخته می شود . به عنوان یکی از نقاط قوت این شرکت در اغلب محصولات این شرکت شناخته می شود.
شرکت جونیپر Juniper با ارائه محصولات و خدمات ویژه در زمینه بهینه سازی و امنیت شبکه باعث افزایش بهره وری و کاهش مشکلات ناشی از حفره ها و ضعف های امنیتی شده است.
در حال حاضر شرکت Juniper با داشتن شبکه گسترده نمایندگی در سر تا سر دنیا توانسته محصولات و خدمات خود را به ۴۰ شرکت همکار و سرویس دهنده معتبر اینترنتی عرضه کرده و در این راستا با بیش از ۹۴۰۰ کارشناس و کارمند حرکت رو به رشد خود ادامه دهد.

منبع

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.