خرید سرور HP

Rate this post

7 بهترین نرم افزار مدیریت Active Directory و Office 365 برای مشاغل کوچک و متوسط در سال 2023

دو مهم‌ترین نرم‌افزاری که توسط سازمان‌های کوچک و متوسط برای اجرای کارآمد زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و عملیات استفاده می‌شود، Windows Server و Office 365 (Microsoft 365) هستند.سازمان‌ها در هر اندازه در سراسر جهان از محصولات مایکروسافت استفاده می‌کنند و طبق گزارش Statista، مایکروسافت ویندوز تا دسامبر 2021 بیش از 69 درصد از سهم بازار را در اختیار دارد. سهم قابل توجهی از بازار جهانی سرورهای ویندوز دارای موتور اصلی است. بدون آن، سرور ویندوز نمی تواند یک کنترل کننده دامنه باشد و نمی تواند نقش مهمی در شبکه های سرور در سراسر جهان ایفا کند.

موتور اصلی Microsoft Windows Server Active Directory (AD) است.

Active Directory (AD) پایه اصلی سرور است که برای هر منبعی که سعی در دسترسی به منابع دامنه در زیرساخت دارد، احراز هویت را فراهم می کند. بنابراین، مدیریت و مدیریت AD از اهمیت بالایی برخوردار است.در این پست می آموزیم که AD چیست، چگونه کار می کند، ساختار و مزایای آن و در نهایت نرم افزار برتری را که برای مدیریت موثر اکتیو دایرکتوری استفاده می شود، خواهیم دید.

اکتیو دایرکتوری (AD)
AD مجموعه‌ای از سرویس‌ها و پایگاه‌های اطلاعاتی است که روی سرور مایکروسافت ویندوز اجرا می‌شود و نقشی حیاتی در ایجاد سرور ویندوز به‌عنوان کنترل‌کننده دامنه دارد. بدون AD، یک سرور ویندوز فقط می تواند یک سرور مستقل باشد و نمی تواند یک سرور دامنه باشد.به عنوان یک پایگاه داده، AD کل اطلاعات زیرساخت مانند کاربران، رایانه ها، گروه ها، برنامه ها و سایر اشیاء را ذخیره می کند و این اشیا بر اساس نام و ویژگی هایشان دسته بندی می شوند.

AD کار مدیران را برای مدیریت کنترل دسترسی و امتیازات منابع شبکه و اشیاء مختلف ساده می کند. مکانیسم آن به احراز هویت کاربران و ارائه امتیازات لازم برای دسترسی به منابع یا اشیاء شبکه کمک می کند. همچنین خدمات اضافی از جمله Single Sign-On (SSO)، گواهینامه های امنیتی، LDAP و مدیریت حقوق دسترسی را ارائه می دهد.

خدمات مهم دیگری که AD ارائه می کند عبارتند از: Lightweight Directory Services (LDS)، Certificate Services، Active Directory Federation Services و Rights Management Services.

Active Directory (AD) چگونه ساختار یافته است؟

 • AD داده ها را در یک ساختار سلسله مراتبی شامل دامنه ها، درختان و جنگل ها ذخیره می کند.
 • دامنه ها: یک دامنه نشان دهنده گروهی از اشیاء مانند کاربران، گروه ها و دستگاه ها است که پایگاه داده AD یکسانی را به اشتراک می گذارند.
 • درختان: یک یا چند دامنه یک درخت واحد را تشکیل می دهند و چندین دامنه در یک درخت به یکدیگر اعتماد دارند.
 • جنگل: جنگل گروهی از درختان است. درختان موجود در جنگل یکسان به یکدیگر اعتماد دارند و همچنین طرح‌واره‌های دایرکتوری، کاتالوگ‌ها، اطلاعات برنامه‌ها و تنظیمات دامنه را به اشتراک خواهند گذاشت.
 • واحدهای سازمانی (OU): یک OU برای سازماندهی کاربران، گروه ها، رایانه ها و سایر واحدهای سازمانی استفاده می شود.
 • درباره آفیس 365
 • Office 365 یک راه حل مبتنی بر ابر SaaS (نرم افزار به عنوان سرویس) است که توسط مایکروسافت در مدل اشتراکی ارائه شده است.

این بسته نرم افزاری دارای عملکردی مشابه نسخه های سنتی مایکروسافت آفیس از جمله Word، Excel، PowerPoint، Outlook، OneNote و برنامه های اضافی مانند Access، Publisher و غیره است.از آنجایی که مایکروسافت آفیس 365 مبتنی بر فضای ابری است، کاربران تجاری، کوچک و بزرگ، می‌توانند بدون نیاز به زیرساخت خارجی با بهترین امنیت با ذخیره‌سازی ابری، از هر جایی کار کنند.طبق آخرین گزارش Statista، 731000 شرکت تنها در ایالات متحده از Office 365 و بیش از یک میلیون شرکت در سراسر جهان استفاده می کنند.در حالی که آفیس 365 یک نرم افزار کامل و تمام عیار است، ما نرم افزار مدیریت آفیس 365 شخص ثالث را بررسی خواهیم کرد که به کسب و کار شما کمک می کند تا زیرساخت های فناوری اطلاعات را با امنیت بیشتر مدیریت کند، پشتیبان گیری مکرر و در صورت لزوم بازیابی کند، گزارش های متعددی برای انطباق داده ها و حسابرسی، و غیره به طور خلاصه بداهه عملکرد کلی سازمانی.

چرا از نرم افزار مدیریت اکتیو دایرکتوری (AD) و آفیس 365 استفاده کنیم؟
سرویس‌های AD مایکروسافت انعطاف‌پذیر و قدرتمند هستند، اما با رشد شبکه‌ها و زیرساخت‌ها، شرکت‌ها به دنبال راه‌حل‌هایی برای ساده‌سازی عملیات و مدیریت هستند. AD همچنین دارای قابلیت های پشتیبان گیری، بازیابی، اتوماسیون و گزارش دهی محدودی است.استفاده گسترده از Office 365 در چندین زمینه شکست خورده است، به عنوان مثال، تعداد محدودی از کاربران که می‌توان همزمان مدیریت کرد، عدم پشتیبانی از تغییرات کاربر گروه مبتنی بر CSV و موارد دیگر.برای سفارشی کردن آفیس 365، مدیران فناوری اطلاعات اغلب نیاز به استفاده از یک زبان برنامه نویسی مانند PowerShell دارند که می تواند زمان بر و دست و پا گیر باشد.حتی مدیران برای مدیریت محیط‌های Active Directory، Exchange Server و Office 365 باید بین چند کنسول سوئیچ کنند. این به بار مدیر اضافه می کند و زمان انجام هر کار را افزایش می دهد.در ادامه، گزینه‌های پشتیبان‌گیری و بازیابی محدود هستند و گزینه‌های اتوماسیون بسیار کم هستند. اتوماسیون با افزایش فعالیت دستی امروزی بسیار مهم است.بنابراین، ما به برخی از نرم‌افزارهای خارجی مورد استفاده برای مدیریت AD و Office 365 نگاه می‌کنیم تا چالش‌های امروزی مانند افزونه‌های گروهی، اتوماسیون، دلخواه را برطرف کنیم.

همچنین بخوانید:
سرور dl 360 قیمت خرید hp

Features:

 • Flexible license management for Office 365
 • Automate daily Microsoft 365 admin tasks with simple one-click actions and view a detailed history of all automated tasks
 • Reports can be scheduled, archived, and emailed.
 • View detailed information about Office 365 environments with pre-configured reports

The software simplifies the operation and management of Active Directory and Office 365 administration and takes it to the next level in terms of usability, reporting, security, fault tolerance, and more. The software’s extensive reports provide assistance with compliance and delivery, the best product or service for administrators, auditors, and managers.The software has three editions: free, standard, and professional editions. The free edition has limited AD objects. The full version of the software can be evaluated in 30 days. Prices start at $595.00 per year. The complete demo can be viewed here.

egation، Compliance، Security و غیره. اجازه دهید با بررسی نرم افزار برای مدیریت آسان و عملکرد Active Directory و Office 365 شروع کنیم:

ManageEngine ADManager Plus
نرم افزار ManageEngine برنده جایزه (120+ جایزه) نرم افزار مدیریت فناوری اطلاعات را برای مشاغل کوچک تا بزرگ با قیمتی مقرون به صرفه ارائه می دهد. این محصولات شامل مدیریت خدمات، مدیریت عملیات، دایرکتوری فعال و الزامات امنیتی هستند. این شرکت ادعا می کند که 3 شرکت از 5 شرکت Fortune 500 از محصولات ManageEngine استفاده می کنند.نرم افزار ADManager Plus یک پلتفرم مبتنی بر وب برای مدیریت و اجرای Active Directory (AD)، Office 365 و Exchange همه چیز از یک کنسول مرکزی است.به ادغام و متمرکز کردن گزارش‌های AD کمک می‌کند، واگذاری وظایف اداری را آسان‌تر می‌کند، به تمیز نگه داشتن ساختارهای AD کمک می‌کند، همگی با تلاش کمتر، و باعث صرفه‌جویی در زمان زیادی برای مدیران می‌شود.این نرم افزار کار روزمره مدیران سیستم را در قالب ایجاد حساب های کاربری گروهی در AD با تغییر ویژگی های حساب کاربری از جمله ویژگی های Exchange Mailbox و Terminal Services ساده می کند.مطابقت و ممیزی های کاربر و Active Directory را می توان با حداقل تلاش با استفاده از 200 گزارش داخلی نرم افزار حفظ کرد.

ویژگی های AD

 • گزارش هایی در مورد انطباق با مقررات دولتی مانند SOX، HIPAA، GLBA، PCI و غیره.
 • نقش های امنیتی را برای اعطا/لغو مجوزها ایجاد و تفویض کنید
 • پشتیبان‌گیری، بازیابی، تأمین کاربران، پاکسازی کاربران غیرفعال، کارهای پیگیری و غیره از وظایف عادی AD را خودکار کنید.
 • مدیریت Office 365 با ADManager Plus
 • با ADManager Plus، می‌توانید Office 365 را بدون دردسر و محدودیت مدیریت کنید. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا بدون استفاده از زبان برنامه نویسی پیچیده گزارش هایی را برای کاربران فعال و غیر فعال و جزئیات مجوز دانلود کنید.
 • این نرم افزار می تواند بیش از 80 گزارش از پیش پیکربندی شده در مورد کاربران، گروه ها، مخاطبین، مجوزهای Office 365، صندوق های پستی Exchange و برنامه های وب آفیس 365 را بدون استفاده از اسکریپت های پیچیده تولید کند.
 • گزارش‌های گسترده گزارش‌گیری را ساده می‌کند و به مدیران کمک می‌کند تا درباره مدیریت محیط Office 365 به خوبی سازماندهی شده تصمیم بگیرند.
 • Veeam Backup for Microsoft Office 365
 • امنیت داده ها برای هر سازمانی از اهمیت حیاتی برخوردار است، بنابراین برای ایمن سازی داده ها در پلتفرم Office 365، پشتیبان گیری Veeam یک راه حل جامع ارائه می دهد.

مایکروسافت آفیس 365 یک پلت فرم پایدار و انعطاف پذیر برای کار با Word، Excel، PowerPoint، Outlook و بسیاری دیگر است، اما امنیت داده ها حرف اول را می زند. بر اساس این گزارش، 85 درصد از کاربران مایکروسافت 365 تحت تأثیر نقض داده ها قرار گرفتند.به گفته وب سایت شرکت، این نرم افزار دارای 5.8 میلیون قرارداد و برنده بیش از 200 جایزه در بخش های مختلف است. نرم افزار Veeam توسط 69 درصد از 2000 شرکت در سراسر جهان استفاده می شود.Veeam یک راه حل پشتیبان گیری و بازیابی سرتاسر برای محصولات مایکروسافت از جمله Office 365، Exchange Server، SharePoint، OneDrive و Microsoft Teams است. این نرم افزار همچنین حفاظت باج افزار و حفاظت در محل و ابر را ارائه می دهد.استفاده از این نرم افزار خطر از دست دادن دسترسی و کنترل روی فایل ها و پوشه های آفیس، داده های ایمیل Microsoft Teams، سایت های SharePoint، اسناد، کتابخانه ها، حساب های OneDrive و تنظیمات را از بین می برد، بنابراین داده های شما همیشه محافظت شده و در دسترس هستند.علاوه بر آفیس 365، این نرم افزار راه حل های پشتیبان گیری برای ویندوز، لینوکس، NAS، VMware، Azure، AWS و Nutanix، Active Directory و MySQL را نیز ارائه می دهد.

امکانات

 1. هر پنج دقیقه یک بار از داده ها نسخه پشتیبان تهیه کنید و انعطاف پذیری را به بیش از 40 روش بازیابی کنید
 2. به شما امکان می دهد فرکانس و زمان داده های Exchange و Sharepoint را برای کاهش تأثیر مرکز داده تنظیم کنید
 3. گزینه های پشتیبان داخلی و ابری مانند AWS، Azure و IBM Cloud
 4. جستجوی آرشیو دقیق و پیچیده برای بازیابی اطلاعات دقیق برای رفع اختلالات در تجارت شما
 5. Veeam Backup برای Microsoft Office 365 در اشتراک های سالانه از 1 تا 5 سال در دسترس است. این نرم افزار قبل از استقرار در محیط زنده به مدت 30 روز رایگان است. مجوزها برای یک پایگاه کاربر در دسترس هستند، که با افزایش تعداد کاربران، امکان افزودن مجوزها را فراهم می‌کند.
همچنین بخوانید:
ویندوز سرور 2023

حفاظت Datto SaaS
Datto SaaS Protection یک راه حل جامع حفاظت از داده ها را برای داده های Microsoft 365، Exchange، Calendar، OneDrive، SharePoint و Teams با سه بار پشتیبان گیری در روز و گزینه های بازیابی انعطاف پذیر ارائه می دهد.این نرم افزار به طور ویژه برای ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSP) با ترکیب حفاظت SaaS و ابزارهای دفاعی SaaS طراحی شده است. از داده‌ها در برابر اسکن‌های فیشینگ توسط تهدیدات سایبری مخرب محافظت می‌کند و با محافظت از داده‌ها از طریق بایگانی مکرر و بازیابی سریع داده‌ها، از جلوگیری کامل از فیشینگ کمک می‌کند.یک کنسول متمرکز و مقیاس پذیر به مشتریان MSP این امکان را می دهد که در برابر جذب محافظت کنند و تلاش های قرنطینه و بایگانی داده ها را مدیریت کنند.به طور خلاصه، پلتفرم حفاظتی Datto SaaS به ساده‌سازی انطباق داده‌ها، تداوم کسب‌وکار و امنیت کمک می‌کند و همه چیزهایی است که کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ برای اجرای یک کسب‌وکار موفق نیاز دارند.

برای خرید سرور مناسب برای کارهای اشراک فایل  بهترین انتخاب خرید سرور hp مباشد خرید سرور اچ پی ای بهترین گزینه برای سرور های اشتراک فایل  میباشد.

ویژگی های برتر

 • محافظت در برابر تهدیدات سایبری مخرب و خطاهای حذف داده ها
 • حفاظت از تهدیدات پیشرفته که تهدیدات روز صفر را در اولین برخورد تشخیص می دهد، نه چند روز بعد
 • به جای جستجوی تهدیدات امنیتی شناخته شده، تهدیدات ناشناخته را شناسایی کنید
 • پوشه OneDrive را از بدافزار محافظت کنید و با یک کلیک بازیابی کنید
 • بایگانی خودکار برای OneDrive، SharePoint، Teams، Gmail، Google Contacts و بایگانی‌های اضافی هر زمان که به آنها نیاز داشتید
 • اگر به دنبال راه حلی برای تداوم کسب و کار برای محافظت از داده های خود در برابر تهدیدات سایبری و از دست دادن داده ها هستید، Datto یکی از ابزارهای بازیابی فاجعه است. این مجوز مبتنی بر کاربر است و در صورت درخواست در دسترس است.
 •  جستجوQuest راه حل های Active Directory (AD)، Azure AD و Hybrid AD را برای مدیریت، مهاجرت و امنیت ارائه می دهد.
 • راه حل مهاجرت و تجمیع AD ارائه شده توسط Quest هیچ تأثیری بر سازماندهی مجدد یک محیط تولید یا زندگی بدون وقفه در سرویس ندارد.
 • ویدیوی یوتیوب
 • Quest فعالیت‌های مدیریت روزانه AD را ساده می‌کند، مطمئناً در زمان و هزینه صرفه‌جویی می‌کند، مانند: مدیریت حساب‌ها و گروه‌های AD، خط‌مشی‌های گروه، بررسی سلامت و در دسترس بودن، و موارد دیگر.
 • امنیت AD با پذیرش پلتفرم Quest با شناسایی مصالحه، جلوگیری از نقض و کاهش تهدیدها به سطح بالاتری ارتقا می یابد. این نرم افزار اسکن در زمان واقعی فعالیت کاربر و هشدار در مورد فعالیت مشکوک را ارائه می دهد.
 • نرم افزار Quest برای مدت زمان محدود در دسترس است و قیمت آن در صورت درخواست در دسترس است.
 • Adaxes
 • Adaxes یک پلتفرم اتوماسیون و مدیریت پیشرفته برنده جایزه است که مدیریت پیشرفته ای را برای Active Directory، Microsoft 365 (Office 365) و Exchange ارائه می دهد.

این نرم افزار کاربرپسند فعالیت های روزانه را ساده می کند، کارهای تکراری را خودکار می کند و امنیت بالاتری را برای Active Directory و Microsoft 365 ارائه می دهد.یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد آن این است که اتوماسیون کامل مدیریت چرخه عمر کاربر را از نظر نگهداری و مدیریت مانند تخصیص صندوق‌های پستی، مجوزهای Microsoft 365، فعال‌سازی حساب‌های Skype خاص کاربر، ایجاد پوشه‌های خانگی، ارسال ایمیل‌های خوش‌آمدگویی و موارد دیگر ارائه می‌دهد.این یک پلت فرم مبتنی بر وب است که کنترل دسترسی مبتنی بر نقش را برای کاربران و گروه‌ها فراهم می‌کند تا از مجوزهای خاص و ایمن‌تر برای مطابقت با استانداردهای داده‌های سازمانی اطمینان حاصل کند.تنها کنسول متمرکز آن با سفارشی‌سازی عمیق برای مدیریت AD، پیکربندی صندوق‌های پستی و مدیریت مجوزهای Microsoft 365 استفاده می‌شود.وظایف روزانه مدیران فناوری اطلاعات می تواند خودکار و به طور منظم برنامه ریزی شود تا در وقت و ساعت کار صرفه جویی شود. آنها می توانند انواع گزارش ها را از بیش از 200 گزارش از پیش تنظیم شده دانلود کنند یا آنها را بر اساس نیازهای خاص سفارشی کنند.

امکانات

 • حجم کار را کاهش دهید زیرا اکثر وظایف مدیریت کاربر را می توان خودکار کرد
 • افزایش امنیت از طریق گردش کار مبتنی بر مجوز و امنیت مبتنی بر نقش
 • ممیزی زیست محیطی AD موثر به دلیل یک مدل گزارش جامع
 • ایجاد صندوق‌های پستی، فهرست‌های توزیع و گیرنده‌های دارای ایمیل را به صورت خودکار انجام دهید
 • رمز عبور خود بازیابی از صفحه ورود به سیستم برای کاربران macOS و Widows
 • Adaxes universal web UI می‌تواند توسط ادمین‌ها، میز پشتیبانی، منابع انسانی، مدیران و سایر کارمندان برای انجام وظایف اداری خود برای AD، Exchange و Microsoft 365 استفاده شود.
همچنین بخوانید:
فروش HPE ProLiant DL380 Gen10

این نرم افزار به مدت 30 روز به صورت رایگان قابل تست می باشد. خط مشی مجوز بر اساس تعداد کاربران فعال در AD است. مجوزهای دائمی از 1600 دلار برای حداقل 100 کاربر فعال شروع می شود.

AdminDroid
AdminDroid ابزاری برای نظارت، تجزیه و تحلیل و تولید بیش از 600 گزارش برای Office 365 و کل خانواده آن، از جمله Azure AD، Exchange، Sharepoint، Onedrive، Skype و Microsoft Teams است.این نرم افزار برای مدیریت کل پشته مایکروسافت 365 با ویژگی های نوآورانه مانند تفویض اختیار در سطح میکرو، زمان بندی پیشرفته، گزارش گیری مبتنی بر هوش مصنوعی و موارد دیگر استفاده می شود. 60 میلیون کاربر از بیش از 110 کشور از آن استفاده می کنند.AdminDroid همچنین یک نمای کلی از تنظیمات شیرپوینت فعلی، مجوزها، دعوت‌های اشتراک‌گذاری و مجوزهای سند را در اختیار شما قرار می‌دهد. فعالیت‌های معمول اداری را می‌توان به کاربران اختصاص داد تا به کاربران، گروه‌ها، صندوق‌های پستی و تیم‌های مایکروسافت دسترسی یا نظارت کنند.ویژگی هشدار آن به اندازه کافی قدرتمند است که رویدادهای جدید و غیرعادی را ثبت کند و به شما در مورد ورود ناموفق و تلاش های اجباری برای محافظت از محیط Office365 هشدار دهد.

این نرم افزار یک لایه امنیتی اضافی از نظر تحلیل رفتاری، تحقیقات پزشکی قانونی، تقلب و تحقیقات نقض داده ها را فراهم می کند.

انواع گزارش های آماری و حسابرسی را می توان تولید کرد، از جمله مجوزها، گروه ها، امنیت، اندازه صندوق پستی و استفاده، ترافیک ایمیل، هرزنامه و بدافزار و غیره.

امکانات

 • همه فعالیت های داخل Office 365 را رصد می کند و در مورد فعالیت های ناشناس تحقیق می کند
 • بیش از 45 سیگنال از پیش پیکربندی شده برای محافظت از زیرساخت مایکروسافت 365
 • مدیریت مؤثر منابع، گزارش‌ها و داشبوردها را محول کنید
 • گزارش های دقیق استفاده و امنیتی به انطباق با ممیزی هایی مانند HIPAA، SOX، FISMA، ISO 27001 و موارد دیگر کمک می کند.
 • AdminDroid یک نسخه رایگان و نسخه های پریمیوم مانند Standard و Pro دارد. نسخه پریمیوم را می توان به مدت 15 روز به صورت رایگان آزمایش کرد. قیمت ها از 49 دلار در سال برای 150 کاربر شروع می شود. شما می توانید یک نسخه ی نمایشی نرم افزار زنده را در اینجا ببینید.

شناسه گروه ایمانامی
GroupID راه حل های Active Directory و Office 365 از جمله اتوماسیون، تفویض اختیار، مدیریت و مدیریت چرخه حیات را برای کاربران و گروه ها ارائه می دهد.این نرم افزار جایزه گارتنر Peer Insights 2021 را برای صدای مشتری در مدیریت هویت و حاکمیت دریافت کرد.پلت فرم اتوماسیون آن مدیریت گروه ها، کاربران و مجوزها را برای انواع سازمان ها ساده می کند و باعث صرفه جویی در وقت انسان و افزایش دقت و امنیت محیطی می شود.مکانیسم همگام‌سازی آن تغییرات AD را شناسایی می‌کند و داده‌ها را در تمام پلتفرم‌ها، از جمله محیط‌های داخلی، ترکیبی و ابری تکرار می‌کند.ویدیوی یوتیوبعملکرد تفویض اختیار در مدیریت هویت و دسترسی، فعالیت‌های پیچیده‌ای مانند تأمین کاربر، عدم تأمین و سایر وظایف اداری را از طریق پورتال وب سلف سرویس ساده می‌کند.

امکانات

 • انتقال و خاتمه حساب ها با لمس یک دکمه
 • راه حل های مدیریت گروه و کاربر به شما کمک می کند تا تصمیمات هوشمندانه و به موقع در مورد الزامات گواهینامه بگیرید.
 • نمای دقیقی از داده های بدون ساختار ارائه می دهد
 • با تعاریف گروهی مبتنی بر پرس و جو خطای انسانی را کاهش دهید
 • با اطمینان از اینکه کاربران از امتیازات بیش از حد برخوردار نیستند، ثبات و امنیت دایرکتوری را بهبود بخشید
 • GroupID امن است و نصب و نگهداری آن آسان است. این به مدیران فناوری اطلاعات امکان می‌دهد تا عملکردهای AD و Office 365 را خودکار کرده و به سطح بعدی گسترش دهند تا زیرساخت‌های فناوری اطلاعات را به طور مؤثر مدیریت کنند و آن را ایمن نگه دارند.
 • این پلتفرم با دایرکتوری های پیشرو، از جمله AD، Azure AD، دایرکتوری مبتنی بر LDAP مشترک و پلتفرم های پیام رسانی مانند Microsoft Exchange Server و Microsoft 365 و Google Workspace برای برنامه های تجاری یکپارچه می شود. این نرم افزار به مدت 30 روز برای تست رایگان در دسترس است. قیمت ها در صورت درخواست موجود است.

نتیجه
نگهداری یک اکتیو دایرکتوری ایمن و مدیریت شده از نظر هزینه و ساعت کاری گران است.اشتباهات در فعالیت های دستی، مانند اطمینان از اینکه اعضا برای دسترسی به گروه ها و دایرکتوری های دامنه، پاکسازی حساب های استفاده نشده و غیره، کاری دلهره آور است، زیرا این مورد می تواند امنیت را به خطر بیندازد.مهمتر از همه، اتوماسیون AD و Office 365 در زیرساخت های پیچیده و جغرافیایی توزیع شده امروزی حیاتی است.برای رفع تمامی این مشکلات و بیشتر، استفاده از نرم افزار فوق توصیه می شود. یک راه موثر این است که یک آزمایش آزمایشی انجام دهید و امکان سنجی را بررسی کنید و سپس برای خرید نرم افزار مناسب برای محیط خود برنامه ریزی کنید.همچنین ممکن است به ابزارهایی برای نظارت بر اکتیو دایرکتوری نگاه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟