تعمیر کلیه سرور های  HP و تجهیزات سیسکو

تیم واحد تعمیرات SERVER HPE ما یکی از بهتریم تیم ها تعمیراتی در کشور میباشد که با بهره گیری از بهترین متخصصان سخت افزار و بچه های برق به ارائه خدمات به شما دوستان می پردازد. تیم تخصصی تعمیرات سرور های اچ پی و تعمیرات سوئیچ های سیسکو با 5سال سابقه ی کار اماده خدمات به شما دوستان عزیز میباشند. تعمیر و بروزرسانی فریم ور های سرور های اچ پی یکی از تخصص های ما در حوزه سرور های اچ پی ای میباشد  تمام تلاش ما این هست که شما با کمترین هزینه بیشتر کیفیت رو از تیم تعمیرات ما داشته باشید.تمام سرورهای اچ پی ای نیو که توسط شرکت های داخلی فروخته می شود دارای یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش میباشند و درصورت خرابی سرور های اچ پی خود می توانید از شرکت فروشنده در خواست سرویس داشته باشید و نسبت به سرویس مناسب سرور شما اقدام کنند .مدنظر داشته باشید قبل از اقدام به ارسال سرور خود به شرکت ماهان شبکه ایرانیان برای تعمیرات و سرویس دهی حتما از شرکت فروشنده سرور اچ پی در مورد پایان گارانتی سرور اچ پی خود سوال کنید .زیرا اگر سرور اچ پی شما دارای گارانتی باشد شرکت فروشنده بدون هیچ مشکلی باید دستگاه شما را سرویس کامل کرده و تحویل شما دهد و شما از پرداخت هزینه های جانبی خودداری کنید.

ما کار تعمیر تخصصی انواع تجهیزات سرور اچ پی را در کوتاهترین زمان و کمترین قیمت و بهترین کیفیت را با مجرب ترین کادر بر عهده دارد.

عیب یابی سرور اچ پی در ماهان شبکه ایرانیان چگونه هست ؟

در مورد سرور های اچ پی ای به علت اینگه این سرور ها یک زمینه تخصصی میباشد اعلب مشتریان  در مورد مشکلی که برای سرور HP حود پیش امده هست اطلاعات کافی ندارند و اصلا نمیدانند مشکل چیست در اینجا ما باتوجه به توضیحاتی که مشتری در مورد سرور اچ پی خود می دهد چک لیست هایی اماده کرده ایم که بر اساس اینها موارد که در زیر امده هست مشتری باید برای تعمیرات سرور اچ پی خود قدام کند.

 1. مهمترین مشکل  در سرور اچ پی ربستارت های ناگهانی سرور اچ پی میباشد که دستگاه سرور اچ پی در طول شبانه روز چندین بار ممکن هست ریستارت گردد.
 2. خاموشی سرور اچ پی که ممکن هست دیگر سرور روشن نشود .
 3. صفحه ابی مانیتور سرور اچ پی ای
 4. عدم تصویر دهی پورت مانیتور سرور اچ پی ای
 5. مهمترین مشکل چراغ HEALTH جلوی سرور اچ پی هم هست که اگر قرمز باشد سرور دارای مشکل هست
 6. روشن شدن چراغ هارد سرور اچ پی
 7. ارور دادن در صفحه ILO سرور اچ پی ای
 8. عدم بالا امدن ویندوز سرور اچ پی
 9. مشکل در خرابی پاور سرور اچ پی ای
 10. ذوب شدن قطعات داخلی مادربرد سرور اچ پی
 11. بوی سوختکی که ممکن هست از سرور اچ پی بیاید.

تمام موارد که در بالا ذکر شد بصورت تجربی اگر حساب کنیم شاید در مورد سرور اچ پی سالی دوبار یاکمتر اتفاق بیفتد و لی باید مدنظر داشته باشید که این خرابی ها و مشکلات سرور های اچ پی راه های پیشگیری دارد و بسته به شرایط باید در اول جلوی چنین اتفاق هایی را با استخدام نیروها و کارشناسان ای تی مسلط و جرفه ای گرفت زیرا خرابی یک عدد سرور dl380 hp و هر مدل سرور دیگه واقعا ضرر های جبران ناپذیری را به شرکت های محتلف وارد می کند که جبران چنین هزینه های واقعا امکان پذیر نیست .ما در ماهان شبکه ایرانیان تمام تلاش خود را برای اموزش صحیح نیروهای ای تی سازمان ها وشرکت های مختلف انجام  می دهیم ولی باز هم این خود شرکت و خریدار سرور اچ پی هست که باید به دنبال دریافت چنین اموزش هایی باشد تا بتواند جلوی بسیاری از حوادث ها رو که منجر به ضرر و زیان شرکت خریدار را بگیرد.

تعمیر تخصصی سرورهای hp

خدمات تخصصی تعمیر سرور در ماهان شبکه ایرانیان شامل چه مواردی است؟

 • تعمیرات و اپدیت نرم افزاری و سخت افزاری سرور اچ پی ای
 • تعمیر مادربرد سرور اچ پی ای
 • بروز رسانی فریم ور سرور اچ پی ای
 • تعمیر مادربرد سرور HP
 • تعمیر فن سرور HP
 • تعمیر پاور سرور اچ پی سری های G8  G9 G10

فروش ، عیب یابی ، تعمیر ، نگهداری و انجام کلیه امور مربوط به سرورهای HP و تجهیزات آنها

 • تمام تلاش ما این بوده است که نیرو های متخصص را دور هم جمع کنیم تا بتوانیم اعتماد را به شما بچشا نیم .

1- اگر دستگاه شما تعمیر نشد فقط هزینه های حمل و نقل از شما گرقته می شود.و هیچ هزینه ای دیگر گرفته نمی شود.

2-حتما قبل از ارسال با واحد پشتیبانی وگارانتی شرکت هماهنگی انجام بدهید.

3-برای شهرستانی بهترین راه ارسال تیپاکس می باشد.

4-قبل تعمیر هزینه حتما با شما هماهنگ می گردد.

 تعمیرات سرور های اچ پی در ایران داستان بسیار سخت و غریبی دارد خود این سرور ها و محصولات اچ پی ای به سختی با تحریم های بسیار وارد بازار ایران می شود وقتی خدایی نکرده مشکلی کوچکلی برای این سرور های اچ پی پیش می اید برای کوچکترین موردی که ممکن هست با تعویض یک چیپ معمولی اوکی باشد درست شود مجبور بودیم بفرستیم خارج از کشور برای تعمیرات .ولی با همکاری چند تن از شرکت های بازار یکسری دستگاه های تعویض چیپ مادربرد سرور hp وارد کشور شد که شاید بتوان کفت نود درصد مادربردهای اچ پی که قابلیت تعمیر داخل نداشتند  رو تونستیم به راحتی تعویض چیپ کرده و  تعمیر  کنیم.

 • ProLiant DL Servers (rack-optimized)
 • ProLiant ML Servers (expansion-optimized)

 • ProLiant SL Servers (scalable system)

 • HP ProLiant MicroServer (Just Right First Server)
 • ProLiant Blade System
ورود سرور های اچ پی ای با گارانتی سه ساله به داخل کشور همراه هست و این سرور های اچ پی معمولا خرابی ندارند مگر اینگه زیر بار سحت کاری در شرایط گرم و نامساعد قرار بگیرند که ممکن هست باعت داخلی و سوختن چیپ این دستگاه ها گردد.بنابر این توصیه ما به تمام دوستان  جلوگیری از حراب شدن سرور های اچ پی ای میباشد . این بستگی مهمی به شرایط نگهداری این سرور ها در محیط شرکت و سازمان شما دارد.

خرید سرور HP

در زیر چک لیست های نگهداری سرور اچ پی را با همدیگر مرور مکنیم :

 • حتما کالای سرور اچ پی رو تا میتوانید از شرکتهای معتبر شده گران تر خریداری کنید تا از اوجینال بودن قطعات داخلی سرور خود مطمئن باشید.
 • تهیه بکاپ به صورت دوره ای از سرور اچ پی خود که باید هر هفته یا هر ماه اگر من باشم هر روز بک اپ سرور رو تهیه میکنم.
 • بررسی مصرف دیسک بررسی اینکه سرور شما در زمان های کاری شما چه باری رو زیر شبکه تحمل میکند و ایا واقعا زیر ساخت های و فطعات سرور اچ پی شما تحمل چنین بار کاری رو دارد ایا الگوریتم های نرم افزاری و نمودار مصرف سخت افزار قرمز هست یا سبز هست و سرور شما تنها با 40 درصد قدرت خود کار می کند.
 • چک کردن هاردهای RAID شده هر روز نه  ولی هر هفته چراغ سرور های اچ پی خود رو جک کنید ببینید که الارم زرد شدن روشن نشده هست .
 • به روز رسانی مداوم سیستم عامل متاسفانه هک کردن سرور های داخلی کشور بسیار زیاد شده هست و با توجه به اینکه تمام دشمنان خارجی سعی در بی ابرو کردن کشور دارند تمام تلاش خود رو برای هک کردن سرور های تمام محموعه های دولتی انجام می دهند پس برای همین اخرین ورژن سیستم های ویندوزی رو همیشه داشته باشید.
 • هوای داخلی محیط نگهداری سرور اچ پی را حتما چک کنید تا از دمای استاندارد بالاتر نباشد.
 • رفع خطاهای سخت افزاری بگ های سخت افزای سرور معمولا در سرور های اچ پی ای در led های جلوی سرور نمایان می شود یا در سیستم ilo سرور شما براحتی می توانید ببنید که الان چه مشکلاتی را سیستم دارا میباشد و این مشکلات از خرابی رم  و هارد سرور گرفته و ممکن هست تا دور تند فن ها نیز باشد.
 • بررسی مرتب کارایی سرور   حتما از پرسنل شرکت یا کسانی که با سرور کار می کنند در مورد کارایی و سرعت سرور و راحتی کار با سرور سوال بپرسید و سرور اچ پی خود را دائما چک کنید.
 • بررسی حسابهای کاربری این مربوط به کارهای نرم افزاری شده و زیاد مهم نمیباشد .
 • به روز رسانی آنتی ویروس  سرور انتی ویروس رو حتما بروزرسانی های مداوم داشته باشید تا با روش های جدید هک و مشکل رساندن به سرور اشنا باشید.
 • پیکربندی مناسب فایروال  معمولا به علت هزینه های بالا از فایروال های نرم افزاری داخل سازمان ها استفاده می شود که اگر سرور فایروال دارید حتما تمام چک لیست های بالا را انجام بدهید و پیشهاد من برای شما خرید فایروال های سخت افزاری از شرکت های معتیر فروشنده فایروال سخت افزاری میباشد.
 • حتما با کارشناسان فروش سرور اچ پی در شرکت های خصوصی تعامل داشته و از انها بخواهید که هر سه ماه یکبار کارشناس فنی خود را برای بررسی سرور های اچ پی سازمانتان و اپدیت های فنی  بفرستند اینطوری شما با تازه ترین سخت افزارهای وارد شده به بازار ایران اشنا می شوید و هم با سرویس دوره ای سرور های خود را دارا خواهید بود.

ارائه کلـــــــــــیه خدمات محصولات HP

در کنار کار فروش و واردات سرور های اچ پی ای ما کار تعمیرات و سرویس دهی به سخت افزار دیتاسنتر ها و سرور های کلیه بانک ها و سازمان و ها و موسسات و شهرداری ها را انجام می دهیم. اصولا تمام تلاش ما برای این هست که در کنار کار سخت افزاری بیشتر اموزش نگهداری سرور های اچ پی را با ارسال کارشناسان زبده به دیتاسننر مشتری های داشته باشیم و قبل برو هر اتقاقی مشتری با نحوه تعامل با سرور های خود و بروزرسانی های سحت افزاری اشنا باشد.یک مورد دیگر هم که باید مدنظر باشد سرور های اچ پی و کلیه قطعات سرور اچ پی و دیتاسنتر ی با توجه به اینکه دائما در حال کار و روشن هستند  اجتمال خرابی بسیار بالای دارند و درست هست که این سخت افزار ها برای روشن مانده در شرایط بسیار گرم و کاری طراحی و ساحته شده اند ولی  متاسفانه بسیار ی از شرکت ها و سازمان ها شرایط درست کردن یک اتاف سرور و محیط مناسب برای دیتاسنتر را ندارند و برای همین سرور های قبل از اینکه بتوانند پتج سال یا بیشتر برای مشتری کار کنند خراب می شوند.

فروش ، عیب یابی ، تعمیر ، نگهداری و انجام کلیه امور مربوط به سرورهای HP و تجهیزات آنها

ProLiant DL Servers (rack-optimized)   DL380 G9  DL360 G9  G8
ProLiant ML Servers (expansion-optimized)  ML10  ML30  ML110 ML350 G5 G6 G7 G8 G9 G10
ProLiant SL Servers (scalable system)
HP ProLiant MicroServer (Just Right First Server)
ProLiant Blade System
HP Integrity Servers

اموزش صحیح پرسنل  شرکت های برای نگهداری سرور hp

ماهان شبکه ایرانیان معمولا تمام شرایط گارانتی و خرید سرور اچ پی را در پیش فاکتور های ارسالی برای مشتری های توضیح داده و سعی در اگاه ساحتن مشتری دارد ولی برای برخی مشتریان که نیازمند مشاوره های حضوری هستند  با هماهنگی کارشناس فروش یا نماینده شرکت مشتری در سایت شرکت حاضر شده و اموزش های لازم در مورد نگهداری سرورهای اچ پی و زیر ساحت های مورد نظر را می بینید.این اموزش ها رایگان بوده و تمام تلاش شرکت در این هست که دستگاه اچ پی سرور شما سالها برای شما کار کند و خرابی نداشته باشد خرابی یک سرور اچ پی  هزینه های مالی و ریالی بسیار بالایی را برای مشتریان فراهم می کند.

قیمت سرور DL380 Gen10

– ارتقاء، نگهداری و تعمیرات تخصصی انواع سرور های HP  Super

فروش کلیه سرور های اچ پی ای نسل G9  G10   و  نسل G10 PLUS

– ارتقاء، تعمیر و نگهداری انواع سرور های
 g10 plus – HP DL380 DL360 G5, G6, G7 , G8, G9 , G10
HP ML30 ML350  G8 G9 G10 G7

بازدید از سایت و تجهیزات موجود و تهیه نقشه و مدارک لازم جهت استقرار سرور HP فروخته شده .

• نصب و راه اندازی و پشتیبانی کلیه سرور اچ پی ای فروخته شده و تحویل به مشتری .
• پاسخگوئی تلفنی به سوالات و رفع مشکلات احتمالی مشتریان ,نگهداری و مانیتورینگ سرور اچ پی مشترک در ساعات اداری
• در صورت عدم رفع مشکل به صورت تلفنی این واحد آماده به روز رسانی ,رفع مشکلات موردی بصورت مراجعه حضوری در تهران و مراکز استانها می باشد.

سرویس های تعمیر قطعات سرور اچ پی در ماهان شبکه ایرانیان

 1. تعمیر سرور HP
 2. ابزار پیشرفته در تست مادربرد های نیمه سوز شده
 3. تست سوکت های مادربرد سرور اچ پی
 4. عوض کردن پین سی پی یو در مادبرد سرور HP
 5. تعمیرات قطعات داخلی سرور
 6. تعمیر مادربرد سرور HP
 7. مدارهای مادربرد
 8. عیب یابی پاور سرور اچ پی
 9. روش های تست هارد سرور HP
 10. تعمیر کنترلر رید سرور hp
 11. باتری کش سرور اچ پی و ارور خرابی باتری کش کنترلر
 12. تعمیر هارد سرور hp

خرید سرور


بررسی قطعات سرور اچ پی برای تعمیر در ماهان شبکه ایرانیان
 • تعمیر رم سرور اچ پی

در مورد تعمیرات رم سرور اچ پی ای متاسفانه این شرکت هیچ کاری جز اینکه برای گارانتی به شرکت خارجی ارسال کند نمیتواند انجام بدهد برای همین در مورد رم سرور اچ پی با توجه به اینکه بسیار گران قیمت هم میباشد ولی عملا کاری از دست همکاران تعمیر شرکت ماهان شبکه بر نمی اید.و  اگر رم شما دارای حداقل گارانتی 3 ساله باشد میتوانند برای ارسال به گارانتی خارجی اقدام کنند

 • سرویس هارد و تعمیر هارد سرور اچ پی

تعمیرات هارد سرور اچ پی توسظ تیم های همکار شرکت ماهان شبکه که قرار داد داخلی با انها دارد انجام می پذیرد ولی تمام توصیه ما این هست که در مورد هارد سرور اچ پی تعمیرات انجام ندهید درست هست که تعمیر کنید هم کار میکند ولی ممکن هست در طول زمان دوباره که حتما خراب می شود و مشکلات دوچندانی را برای شما بوجود می اورد حتما شده برند های اورجینال اچ پی برای هارد دیسک اچ پی خود انتخاب کنید.

 • تعمیر پاور سرور HP

یکی ار پرکاربرد ترین قیمت های واحد تعمیرات ، تعمیر پاور سرور اچ پی میباشد که در سری های قدیمی سرور اچ پی این موضوع بسیار مهم و کارامد هست زیرا پاور های نسل 5 و نسل 5  اچ پی هم اکنون در بازار پیدا نمیشود و باید این پاور اچ پی را تعمیر کنید یا کلاسرور اچ پی خود را عوض کرده  و نسل جدید سرور اچ پی را خریداری کنید.

 • تعویض مادربرد سرور اچ پی

به علت اینکه مادربرد سرور اچ پی هفت لایه میاشد تعمیر این مدل مادربرد معمولا کار سخت و پیجیده ای هست برای همین بیشتر همکاران ما تمایل به عوض کردن مادربرد سرور اچ پی دارند و توصیه ما هم در خرابی مادربرد سرور اچ پی تعویض مادربرد سرور میباشد/

hp

7 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟