نمایندگی سرور HP

نمایندگی سرور اچ پی در ایران و تمام شهرستان های ایران یک موضوع بسیار مهم برای دوستانی هست که قصد خرید سرور اچ پی را دارا هستند. تمام این دوستان تمایل دارند از شرکت های معتبر فروش سرور های اچ پی که نمایندگی رسمی از شرکت اچ پی را دارا هستند خرید کنند اما به علت تحریم هایی که ایران دارد هیچ نمایندگی رسمی سرور اچ پی در داخل کشور وجود ندارد.نمایندگی سرور hp با واسطه شرکت های خارجی انجام می پذیرد.ماهان شبکه ایرانیان با داشتن نمایندگی قطعات سرور اچ پی از بسیاری از شرکت های واسط خارجی این امر را به خوبی انجام می دهد.

شرایط گارانتی نمایندگی سرور HP | نمایندگی فروش سرور اچ پی

همچنین این شرکت تمام تلاش خود را کرده که در تمام مراکز استان  با شرکت های محلی قرارداد های را امضا کند تا بتواند سرویس های گارانتی و نمایندگی سرور اچپی را در شهرستان ها ایران به خوبی انجام بدهد.تمام تلاش ما این هست که بتوانیم این نیازمندی گارانتی سرور اچ پی را به روز کرده و انلاین برای تمام مشتریان عزیز انجام بدهیم ولی متاسفانه به علت یکسری مشکلات که در حوزه تجهیزات IT وجود دارد کمی تاخیر دارد ولی تمام تلاش ما در ماهان شبکه ایرانیان ارائه گارانتی و سرویس مناسب سرور اچ پی و قطعات سرور HP میباشد.

شرایط گارانتی در ماهان شبکه ایرانیان

برای بهره برداری از خدامات گارانتی  ارسال کالای شما به دفتر مرکزی شرکت حتما باید با  ارائه فاکتور باشد.

-نامه گارانتی بدون مهر و امضای فروشنده و مشخصات کالا بی اعتبار است .

– صدمات ناشی از حوادث طبیعی و غیر مترقبه ، نوسانات برق ، استفاده نادرست ، ضربه فیزیکی ، آتش سوزی و دستکاری توسط افراد غیر متخصص (نیروی فنی بغیر از نیروی شرکت ماهان شبکه ایرانیان) شامل گارانتی نمی باشد.

– مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات ، به عهده مشتری و یوزر خواهد بود.

– این شرکت در قبال اطلاعات ذخيره شده بر روی هارد های سرور اچ پی مشتری هیچگونه مسئوليتي ندارد .

– پذیرش قطعه HP  تحت شرایط گارانتی منوط به ارائه آخرین LOG دستگاهی است که قطعه سرور اچ پی  روی آن نصب بوده است.

– استفاده از خدمات گارانتی منوط به بررسی کارشناسان شرکت بوده و هرگونه خدشه بر برچسب ضمانت و یا شماره سریال و عدم مطابقت شماره سریال دارای گارانتی نمیباشد.

– دارنده رسيد گارانتی که شرکت تحویل داده هست  به عنوان صاحب كالا تلقي گردیده و فقط در قبال ارائه رسيد ، كالا تحويل داده خواهد شد.

– در صورت تشخیص غیرقابل تعمیر بودن کالای تحت ضمانت ، کالای مشابه و یا هم رده کالای معیوب به مشتری ارائه می گردد .

– هرگونه آسيب ديدگي ايجاد شده به دليل بسته بندي نامناسب در زمان ارسال بر عهده خريدار بوده و شركت هيچگونه مسئوليتي بابت آن ندارد .

– ضمانت صرفا سخت افزارکالا را تحت پوشش قرار داده و تمام مشکلات نرم فزاری سرور اچ پی با مشتری میباشد .

نصب ویندوز روی سرور اچ پی خریداری شده شما شامل گارانتی نمیباشد.

– ضمانت CPU( پردازنده ) 24 ساعت میباشد و سی پی یو فقط طی 24 ساعت قابل تعویل میباشد.

– هر گونه تغییر یا از بین رفتن نرم افزار داخلی کالا (Firmware) توسط اشخاص غیر مجاز شامل گارانتی نخواهد بود.

– زمان انقضاء گارانتی معمولا برای کالاهای نیو یکسال از زمان فاکتور میباشد و برای کالای غیر مدت زمان دوماهه خواهد بود.

– در صورت نیاز به واردات قطعات از خارج از کشور جهت تعمیر، با توجه به محدودیت های واردات ، امکان افزایش زمان تعمیر یا تعویض وجود خواهد داشت .

– در صورت استفاده مشتری از قطعات غیر اورجینال بر روی دستگاه ، دستگاه سرور اچ پی شامل گارانتی نمیشود یعنی رم های غیر اچ پی ای و هارد های برند های متفرقه سایر شرکت ها.

– جهت تکمیل فرایند گارانتی ،حتما قبل از ارسال کالا به شرکت ماهان شبکه با فروشنده سرور اچ پی خود هماهنگی گنید.

– شرایط نگهداری دستگاه ( بازه دمایی و بازه رطوبتی) حتما رعایت کنید چون اولویت با دیتای شماست خرابی یک دستگاه صدامات جبران ناپذیری به محموعه شما وارد می کند.

– خريدار موظف است  برای همین بعد از کرونا ما خواهش مکنیم کارشناس فنی خود ، در هنگام خريد کالا از سالم بودن ظاهر کالا، و نامه گارانتی اطمينان حاصل نمايد.

نمایندگی سرور اچ پی ای  در شهرستان های  ایران

در هیچ کدام از شهرستان های ما نیز نمایندگی بصورت رسمی وجود ندارد و همانطور که مطرح شده نمایندگی ها فقط بصورت واسطه ای از طریق شرکت های واسطه ای انجام می پذیرد .مدنظر باشد که نمایندگی سرور اچ پی در تمام مراکز استان های بزرگ با شرکت های طرف قرارداد ماهان شبکه ایرانیان بسته شده هست و تمام مشتریان می توانند قطعات گارانتی و سرور اچ پی خود را برای ارسال به دفتر مرکزی تهران تحویل بدهند.البته تمام تلاش ما این هست که موجودی کالا در شرکت های طرف قرارداد در شهرستان ها موجود باشد که دیگر زمان برای تعویض قطعات سرور HP نیاز نباشد ولی به علت تنوع کالا در تولیدات سرور HP این امر امکان پذیر نشده هست.

خرید سرورنمایندگی قطعات سرور اچ پی

   HPE یک شرکت جهانی هست که در محصولات تولیدی خود را در لبه تکنولوژِی فعالیت می کند  یعنی می توان کفت در لبه ی و نوک توسعه و فناری قرار دارد که ای کاش چنین شرکتی در کشور ما نیز وجود داشت  و  دارای  تکنولوژِی بسیاری بالایی در توسعه محصولات خود میباشد. که برای متحول کردن تجارت شما تمام فناوری و تولیدات خود را ارائه داده هست . با کمک به شما برای اتصال، محافظت، تجزیه و تحلیل و عمل کردن بر روی همه داده‌ها و برنامه‌های خود در هر کجا که زندگی می کنید می توانید از این محصولات بسیار حیاتی و گران قیمت شرکت اچ پی استفاده بکنید بنابراین می‌توانید با کمک اچ پی ای با سرعت مورد نیاز برای پیشرفت در دنیای پیچیده امروزی به به نتبجه مطلوب برسید.این شرکت با بهره بردن از اخرین تکنولوژِی های روز دنیا بهترین کالا رابه شما هدیه میدهد. البته مدنظر داشته باشید که محصولات شرکت اچ پی دارای ضمانت نامه و گارانتی های بسیار معتبری در خارج از کشور نیز میباشد .

ماهان شبکه ایرانیان نیز مثل سایر همکاران در این صنعت با واردات محصولات محتلف شرکت ا چپی مانند سرور hp  استوریج hp  هارد hp رم hp همانند سایر شرکت های در این زمینه فعالیت می کند و امیداواریم با گذشت زمان روز به روز حرفه ای تر بتوانیم خدمات بیشتر به شما مشتریان عزیز ارائه کنیم.نمایندگی سرور اچ پی و محصولات اچ پی در ایران هیچ زمینه معتبری ندارد و تمام شرکت های فعال تلاش مکنن بهترین نوع گارانتی و سرویس شرکت اچ پی رو ارائه بدهند.ماهان شبکه ایرانیان توانسته با ثبت دو شرکت خارجی در کشور های مختلف نسبت به ارائه خدمات پس ار فروش و گارانتی محصولات خود بهترین سرویس رو ارائه بدهد .با توجه به اینکه کشور ما در تحریم سایر کشور ها میباشد عملا گارانتی محصولات اچ پی ای بسیار سخت و غیر قابل ممکن میباشد اما با توجه به اینکه شرکت های شریک و خارجی ما توانسته اند نمایندگی نقره ای این کمپانی رو دریافت کنند می توانیم سرویس های متنوعی را به مشریان خود ارائه بدهیم.

telegram

ما در ارئه محصولات سرور اچ پی بهترین کیفیت و بهترین کالا را تقدیم شما میکنیم این نمایندگی که داری پارتنر های مهم و معتبر ی در حوزه سرور های اچ پی میباشد بهترین لینک و فروش سرور را برای مشتریان خود به ارمغان اورده است.با بزرگ شدن شرکت ماهان شبکه ایرانیان و توسعه ی مشتریهای سازمانی و شهرستان این مجموعه  قطعاً بابد به فکر توسعه و بزرگ کردن آن خواهید بود.این دقیقاً بدین معناست که  ما برای فروش محصولات سرور اچ پی  خود حتماً نیاز داریم که اشخاصی در سایر مناطق شناسایی‌شده فروشگاه یا به‌ اصطلاح شعبه نمایندگی واگذار کنیم  و می‌توانید از سایر افرادی که در آن مناطق دارای امکانات لازم هستند بخواهید تا به نمایندگی فروش hp کالا و محصولات ماهان شبکه ایرانیان مبادرت ورزند.ما نیز در ماهان شبکه ایرانیان از همه شرکت های که در شهرستان ها قابلیت فروش محصولات ما را دارند دعوت میکنیم که با ما قرارداد همکاری بسته و نیست به این نمایندگی سرور اچپی را دریافت کنند.

خرید قطعات سرور HP

ارزشمندی  محصولات شرکت HPE چیست؟

ما با سه ارزش خود زندگی می کنیم: شریک، نوآوری و عمل. ما از نظر فکر و پیشینه متنوع هستیم. ما از فرصت استفاده می کنیم و کارمان را به خود اختصاص می دهیم. البته این سخن شرکت اچ پی ای هست برای من نیست ولی خب شعار خوبی هست برای مایی که داریم اینور دنیا از کالاهای اچ پی مثل سرور اچ پی رک اچ پی  و هارد و سی پی یو و رم hp استفاده مکنیم این شعار دور از باور نیست.

مستر اچ پی با بهره گیری از بهترین کارکنان و نیروهای فنی سعی در ان دارد بهترین سرویس سرور های اچپی از نصب و اسمبل سرور گرفته و نصب ان در سایت مشتری را به بهترین نحو ممکن انجام داده و حتی سرویس های دوره ای را برای مشتریان خود انجام بدهد و رفع عیب و ایراد سرور های اچ پی را در کمترین زمان ممکن انجام بدهد.هروقت نیاز بود بدون اتلاف وقت تلفن خود را بردارید و با واحد پشتیبانی ماهان شبکه ایرانیان تماس بگیرید همکاران ما در واحد های مختلف اماده پاسخگویی و سرویس  دهی خوب به شما هستند .

تفاوت بین HP و HPE چیست؟

پاسخ اصلی: تفاوت بین HPE و HP چیست؟ HP محصولات مصرفی مانند نوت بوک، دسکتاپ و چاپگر تولید می کند. HPE با محصولات سازمانی مانند سرورها، دستگاه های شبکه و پشته های ذخیره سازی سر و کار دارد.یعنی اچ پی اومد و تقسیم بندی بین محصولات خود را انجام داد و مشتری یوزر یا غیر حرفه ای رو درگیر یکسری محصولات خاص نمکند و میگه شما خب به عنوان یک یوزر معمولی خانگی و غیر حرفه ای ازمحصولات اچ پی استفاده کن که شامل کیبورد موس کامپیوتر معمولی  ال این وان  و… و برای مشتری حرفه ای تر و سازمانی تر محصولات اینترپرایز رو به نام اچ پی ای ارائه می دهد. نمایندگی های ماهان شبکه ایرانیان در شهرستان های ایران را می توانید در تماس با شرکت مطلع گردد.

در HPE چه گارانتی هایی و سرویس های ارائه می شود؟

My HPE Software Center یک سایت جداگانه است که می‌توانید نرم‌افزار، اسناد و به‌روزرسانی‌های مجوز را برای محصولات تحت پوشش شناسه قرارداد خدمات (SAID) مرتبط با شناسه پاسپورت HPE خود بیابید. شما با وارد شدن به سایت سنتر اچ پی ای می توانید سریال سرور اچ پی یا فطعات سرور اچ پی خریداری شده خود را در این کادر وارد کنید واگر اطلاعت سریال شما درست باشد می توانید به صورت مستفیم با کارشناسان فنی سرور اچ پی ای و قطعات سرور اچ پی صحبت کنید و مشکلات خود را مطرح کنید. یک قرارداد و سهم ضمانت برای شما که بعد از خرید محصولات اچ پی ای نیز هنوز می توانید از این سرویس های پشتیبانی استفاده بکنید یکجوری نمایندگی هم می توان گفت ما در مستر اچ پی  نمایندگی سرور اچ پی رو رسما به علت تحریم ها نداریم ولی خب تا اونجایی که از دست ما بر بیاید کارهای یک نمایندپی سرور اچ پی در جاهای دیگه رو برای مشتریان عزیز انجام خواهیم داد.

نمایندگی HP

 
مستر اچ پی  از سال ۱۳۸۹در زمیـنه فــروش و خدمات پس از فروش سرور با  بـرند اچ پی فعالیت می نماید و با اخذ مجوز فعالیت از مراجع ذیصلاح، با تشکیل کادری مجرب و متخصص پـا به دنیای جدید اقتصـادی گذاشت.  کلیه ی محصولات دیتاسنتری اچ پی از جمله سرور،استوریج،هارد و رم اورجینال و کلیه مواد مصرفی این دستگاهها مستقیما توسط این شرکت در اختیار مشتریان در سراسر ایران قرار می گیرد. شرکتها و افرادی که بطور مستمر ویا هر از چند گاهی نیاز به تامین سرویس خرید سرور اچ پی  برای مشترکین خود را دارند مانند شرکت های خدمات اینترنت و ISP ها ، شرکت های میزبانی وب ، شرکت های طراحی وب ، شرکت های تبلیغاتی و … مشتریان دائمی ماهان شبکه ایرانیان هستند.

نمایندگی فروش سرورهای اچ پی رابطه‌ای است میان دو شخص که بر اساس آن یک نفر که نماینده نامیده می‌شود و می‌تواند به جای طرف دیگر یعنی اصیل، عمل نماید؛ ما در ماهان شبکه ی ایرانیان نمایندگی فروش اینترنتی محصولات خود را به فروشگاه دکتر اچ پی واگذار کردهایم  به نحوی که این توانایی را داشته باشد تا بر موقعیت حقوقی اصیل در خصوص دیگران اثر بگذارد، در حوزه‌های معین با اشخاص ثالث مذاکره کند یا از جانب اصیل قرارداد را با وی منعقد نماید. سایر نماینده ماهان شبکه ایرانیان  متعهد هستند حسب درخواست و دستور اصیل عمل نماید و در کنترل وی باشد.  اگرچه ممکن است در این زمینه قدرت و اختیاراتی داشته باشد.البته نمایندگی مستر اچ پی در تمام شهرستان ها بصورت محدود میباشد.در اکثر شهرستان های ایران دارای نمایندگی های فروش و سرویس میباشیم و با بهترین گارانتی و خدمات پس از فروش بهترین جنس HPE را به شما تقدیم خواهیم کرد.البته باید بدانید که مرکز اصلی سرویس گارانتی ما در تهران هست و نیروهای متخصص سرور های اچ پی در تهران مشغول هستند و تمام کالاهایی که گارانتی طلایی مستر اچ پی را دارند برای سرویس نهایی به تهران ارسال می شود و لی با توجه به گارانتی طلایی مستراچ پی کالا در زیر 3 روز گارانتی داده می شوند.

نمایندگی سرور HP فروش گارانتی اچ پی مرکز رسمی

 مرکز فروش سرور مستر اچ پی : تمام سعیمان بر این است که تمام مشتریانمان   «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید هوشمندانه » را تجربه کنند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که ما در مجموعه مان به همراه شما به دنبال ان هستیم .از نخستین روز تاسیس سعی کرده ایم  به این اصول پایبند باشیم و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات اچ پی، به دایره‌ی فعالیت خود بیفزاییم.

آنتونیو نری، رئیس و مدیر اجرایی شرکت Hewlett Packard Enterprise – یک شرکت جهانی لبه به ابر به عنوان یک شرکت خدماتی – مسئول توسعه و ارائه راه‌حل‌ها و خدمات فناوری سازمانی است که به سازمان‌ها کمک می‌کند تا با باز کردن ارزش‌ها، نتایج را تسریع کنند. همه آنها یک هدف را دنبال می کنند .البته با ید مدنظر داشته باشید که نمایندگی سرور اچ پی ای در هر کجای دنیا بدون اجازه خود شرکت اچ پی هیچ کاری انجام نمی دهد ولی ما و نیروهایمان تا جایی که بشود سرویس های فراتری را به مشتریان خود ارائه میکنیم برای برخی از ویژگی‌های مرکز پشتیبانی  HPE، برای دسترسی به دانلودها، دانش و ابزارهای HPE، باید یک قرارداد یا ضمانت نامه فعال برای پوشش یک محصول خاص داشته باشید.اگر این ضمانت نامه رو شما نداشته باشید و سریال پشتیبانی نباشد اچ پی ای هیچ تعهدی نسبت به شما نخواهد داشت .ولی ما در مستر اچ پی همیشه تا انجایی که می توانمی مشکلات را حل مکنیم.

نمایندگی سرور HPفروش گارانتی اچ پی مرکز رسمی

در زیر سعی مکنیم در مورد قطعات سرور اچ پی که ممکن هست برای گارانتی اچ پی ارسال گردند صبحت خواهیم کرد.البته همه اینها درصورتی میباشد که سایت اچ پی ای به شما سرویس بدهد و تا انجایی که من می دهم اچ پی ای این سرویس ها رو به کشور ایران نمیدهد و استفاده از راههایی مثل پروکسی ها هم داستان های خودش رو دارد ممکن هست اتفاقی رخ دهد و همه دستگاه ها و سرور ها و استوریج ها ی شما قفل گردد.نتیجه اینکه در سرویس گارانتی خود با سایت رسمی hpe بسیار با دقت عمل کنید.


گارانتی قطعات سرور اچ پی ای

گارانتی هارد سرور HP

در مورد هارد سرور اچ پی در زیر محموعه هارد ها صبحت بسیار کرده ایم و با توجه به اینکه هارد سرور یکی از پر مصرف ترین قطعات سرور اچ پی میباشد که معمولا بر روی یک سرور اچ پی حداقل سه عدد هارد نصب می شود و ممکن هست تا 24 عدد هارد اچ پی نیز روی یک سرور اچ پی ای نصب و پیاده سازی شود و در صورت که این سرور اچ پی DL380 HP باشد همه 25 عدد هارد هم همزمان بصورت رید پیاده سازی می شوند و با همدیگر کار می کنند خود شرکت اچ پی ای برای هارد سرور اچ پی گارانتی 3 ساله می دهد یعنی شما اگر سریال نامبر هارد دیسک سرور HP رو در سایت وارد کنید به شما گارانتی سه ساله از زمان شروع گارانتی و تا زمان پایان گارانتی را نشان می دهد.یعنی به راحتی می توانید گارانتی خارجی و بین المللی هارد دیسک خود را چک و بررسی کنید.

اما در مورد هارد اچ پی که داخل کشور به فروش می رسد تماما با یکسال گارانتی به فروش می رسد و این عرف بازار ایران میباشدو ما نیز در ماهان شبکه ایرانیان این هارد دیسگ HP را با یکسال گارانتی تقدیم مشتریان عزیز می کنیم اما مدنظر باشد بیشتر تعداد کالایی که برای واحد گارانتی سرور اچ پی در ماهان شبکه ایرانیان ارسال می شود سری هارد دیسک های اچ پی میباشد که متاسفانه به علت های متاوت که در زیر یکسری از انها بیان شده هست می سوزد ولی حتما با توجه به اینکه هارد دیسک های شما یک از قطعات جساس روی سرور اچ پی شما میباشد حتما زیر 5 سال  هارد اچ پی خود را عوض کنید و منتظر خراب شده هارد نمانید.

 • مهترین علت خرابی هارد دیسک HP ضربه خورن هارد میباشد که متاسفانه شرکت های حمل و نقل و نصاب دقت کافی در این زمینه را ندارند.
 • مشکل دوم نگهداری نامناسب از سرور اچ پی در محیط گرم میباشد
 • دلیل دیگر رید بندی سرور اچ پی بصورت غیر استاندارد میباشد که بیشترین علت سوخت هارد اچ پی هست .
 • دلیل دگیر عدم تعویض هارد سرور اچ پی در زمان مناسب میباشد.

 گارانتی و ضمانت رم سرور HP

یکی از قطعات بسیار مهم دیگر در گارانتی سرور اچ پی قعطه حساس رم سرور HP میباشد که معمولا در تمام سرور اچ پی نصب می شود رم های اچ پی ای واقعا یک سر وگردن از سایر مدل هایی که برای سرور ها طراحی و تولید می شوند بالاتر هستند رم های سرور اچ پی که دارای تیک اسمارت در بایوس سرور میباشد و خرابی بسیار کمی دارند ولی در مورد قطعات سرور اچ پی بعد از هارد سرور اچ پی دومی قطعه ای هست که تعداد خرابی بسیار بالایی دارد . درمورد خرابی رم سرور اچ پی اطلاعات کافی در دسترس نیست .

 • حمل و جابجایی  نامناسب رم در کارتن های نامناسب
 • گرد و خاک یا رطوبت داخل اتاق سرور
 • ولتاژ نامناسب انی که به مادربرد دستگاه وارد می شود .

دلایل بالا عمده دلایل اصلی خرابی رم میباشد که شرکت Hewlett Packard (HPE) متعهد است که مجموعه ای جامع از پشتیبانی و خدمات را برای محصولات شما به شما ارائه دهد. در طول سال‌ها، ما به سرمایه‌گذاری در بهترین متخصصان خدمات، ابزارهای قوی و قطعات جایگزین با کیفیت بالا ادامه داده‌ایم تا بتوانید از مزایای سرمایه‌گذاری در برند HPE مطلع شوید. برای اکثر محصولات HPE، مواد پشتیبانی مانند وصله‌ها یا سفت‌افزار، بخش مهمی از دارایی معنوی را نشان می‌دهند که HPE را قادر می‌سازد تا محصولات ما را متمایز کند و نوآوری را ارائه دهد که به کسب و کار شما برتری می‌دهد. دسترسی به مواد پشتیبانی ممکن است نیاز به تأیید اعتبار داشته باشد.

 گارانتی و ضمانت سی پی یو سرور HP

در مورد پردازنده سرور اچ پی می توان گفت یکی از قطعاتی که اصلاسوخت ندارد و اگر مشکل هنگی دستگاه سرور شما روبرو نباشید و سی پی یو سرور شما کار کند می توان گفت که برای ده سال ابنده مشکلی در سی پی یو سرور اچ پی نحواهید داشت.

علل اساسی که میتوان در خرابی پردازنده سرور اچ پی تاثیر گزار باشد می توان موارد زیر را مطرح کرد.

 1. افزایش دما و درجه حرارت در مادربرد و کیس سرور اچ پی
 2. افزایش فرکانس پیش‌فرض (اورکلاک) که نمیتوان چیزی گفت
 3. نواسانات برق که مشکل اساسی در ایران هست
 4. مشکل در سوکت پردازنده مادربردکه معمولا در سرور ها اچ پی دست دوم این مورد زیاد هست

 

اکر شما بخواهید گارانتی رسمی و سه ساله دستگاه و فطعات سرور اچ پی خود را پیگیری کنید باید در سایت اچ پی ای موارد رو چک کنید. مواد پشتیبانی HPE از طریق وب‌سایت HPE، از طریق سیستم‌های مدیریت نرم‌افزار ProLiant (یعنی Smart Update Manager [SUM] برای ProLiant یا سایر ابزارهای نرم‌افزار)، یا از طریق صفحه دانلود محصولی که برای محصولات خاص خود با آن آشنا هستید، ارائه می‌شود. هنگامی که تأیید اعتبار مورد نیاز است، محصولات باید دارای ضمانت نامه فعال، قرارداد پشتیبانی معتبر HPE یا خدمات پشتیبانی بسته بندی شده باشند. این شناسه‌های حق باید به شناسه کاربری مرکز پشتیبانی HPE شما (حساب گذرنامه HPE) مرتبط باشد.فقط صاحب مجوز محصول می‌تواند مواد پشتیبانی HPE را دانلود و استفاده کند.

هیچ شخص ثالثی، از جمله ارائه دهندگان پشتیبانی غیرمجاز، نمی تواند به مواد پشتیبانی برای به روز رسانی محصولات HPE شما دسترسی داشته باشد یا از آنها استفاده کند. لطفاً به شرایط مشتری امضا شده در زمان خرید محصول مراجعه کنید.برای برخی از محصولات  HPE پیشنهاد کرده است که سخت‌افزار «بسیار حیاتی» (ایمنی و امنیتی) را بدون تأیید اعتبار تحت همان شرایط مشتری در دسترس قرار دهد. برای مشتریان استرالیایی، لطفاً به قانون مصرف کننده استرالیا مراجعه کنید.

گارانتی سرور اچ پی ای در مورد پاور سرور HP

در طی سالهایی کاری ماهان شبکه ایرانیان برای گارانتی پاور سرور اچ پی ای ارسال نشده هست  و این یعنی که درمورد پاور سرور اچ پی ای بسیار خیالتان راحت باشد که جای نگرانی نیست چون خرابی ندارد ولی می توان گفت که همینک که نسل ده پلاس سرور اچ پی در بازار وارد شده هست پاور های نسل های پنج سرور اچ پی در جال سوختن هست یعنی زمانی معادل بیست سال که این سرور ها در حال کار کردن هستند .

علل اصلی که میتوان در مورد دلایل خرابی پاور سرور HP دانست:

 1. ضربه به پاور و حمل و نقل نادرست که بیشترین علت همین جابجایی نادرست میباشد.
 2. ورود رطوبت از دلایل خرابی پاور سرور که خیلی کم پیش می اید
 3. وورد ناخالصی به پاور؛ مثل حشرات  مثل مورچه

 

گارانتی باتری کش کنترلر سرور اچ پی ای

گارانتی کش کارت و کارت کنترلر رید سرور HP

گارانتی و ضمانت نامه مادربرد سرور اچ پی ای

در مورد ماردبرد سرور اچ پی که می توان گفت خرابی در سرور های اچ پی ای نیو شما نمیتوانید مشاهده کنید و اگر محیط نگهداری سرور اچ پی شما مناسب باشد دستگاه سرور اچ پی شما DL380 G10 برای دهسال بدون کوچکترین مشکلی کار خواهد کرد.در مورد ماردبرد حتما نکته مدنظر داشته باشیدکه هر سال بادگیری و تمیز کاری درون شاسی سرور HP را مدنظر داشته باشید تا نشستن گرد و خاک بر روی سرور اچ پی باعث اتصال کوتاه نشود و از ریستارت و خرابی دستگاه سرور اچ پی شما DL360 G9 G10 پیشگیری کند در زیر عوامل مهمی که باعت خرابی مادربرد سرور HP مشود ور مطرح مکنیم

دلایل اصلی خرابی مادربرد سرور HP

 1. مهمترین علت ضربه خوردن و افتادن چیزی روی مادربر سرور اچ پی میباشد
 2. گرمای غیر معمول محیط کیس سرور اچ پی میباشد
 3. خرابی فن سرور که ممکن هست در مدت زمان روی مادربرد سرور HP تاثیر منفی بگزارد.

علائم خرابی مادربرد سرور اچ پی ای

 • آسیب دیدگی قطعات مادربرد سرور اچ پی ای
 • بوی سوختگی غیر معمول در درون کیس سرور اچ پی ای
 • آبی شدن صفحه مانیتور سرور HP بصورت عیر معمولی

 

مزایای خرید سرور اچ پی  از ماهان شبکه ایرانیان

ماهان شبکه ایرانیان با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه سرور HP و قطعات سرور، یکی از معتبرترین فروشگاه‌های آنلاین در سطح کشور است. بیش از 30 نیروی متخصص و دل‌سوز در ماهان شبکه آماده خدمت‌رسانی به شما مشتریان عزیز هستند. ما در تمامی مراحل خرید همراه مشتری هستیم و متخصصان ما بدون هیچ جهت‌گیری خاصی، مشاوره رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهند.شرکای مجاز ارائه خدمات HPE، که خدمات و پشتیبانی با برند HPE را به مشتریان ارائه می کنند، به مواد پشتیبانی HPE دسترسی دارند. شرکای مجاز ارائه خدمات HPE فقط می توانند مواد پشتیبانی محصولات شما را دانلود کرده و از آنها استفاده کنند که تحت پوشش ضمانت، خدمات پشتیبانی بسته بندی شده یا یک قرارداد پشتیبانی با مارک HPE هستند.نمایندگی سرور HP فروش گارانتی اچ پی مرکز رسمی برای حفظ دسترسی بدون وقفه به مواد پشتیبانی، از شما می‌خواهیم پوشش پشتیبانی فعلی خود را بررسی کرده و محصولات خود را پیوند دهید تا مطمئن شوید که از پشتیبانی مناسب برای همه سیستم‌های HPE خود برخوردار هستید. برای دریافت پوشش پشتیبانی، لطفاً با دفتر محلی HPE، نماینده فروش HPE، شریک ارائه خدمات مجاز HPE تماس بگیرید یا برای دسترسی به HPE از طریق چت یا تلفن، روی تماس با ما کلیک کنید.

ما در نمایندگی HP تمام تلاشمان  را میکنیم که بهترین سرور را با بهترین کارایی در اختیار مشتریان خود بگذاریم ،یک بار با ما را هی شوید تا بودن و پشتیبانی را امتحان کنید.ما در نمایندگی HP به خودمان اطمینان داریم.

نمایندگی سرور HP فروش گارانتی اچ پی مرکز رسمی  بهترین مرکز برای ارائه تخصصی سرور های اچ پی در ایران برای شما میباشد با ما در  نمایندگی HP بهترین انتخاب ها را داشته باشید.


نمایندگی سرور های اچ پی در ایران

توجه: مصرف کنندگان توجه داشته باشند: محصولات شرکت اچ پی با ضمانت های مصرف کننده ارائه می شوند که نمی توان آنها را تحت قانون مصرف کننده  مستثنی کرد.هیچ چیز در این نامه هیچ حق یا راه حلی، یا هر ضمانت، ضمانت یا شرایط یا شرایط دیگری را که توسط ACL ضمنی یا تحمیل شده است که قابل حذف یا محدود نیست مستثنی یا محدود نمی کند. بنابراین، مصرف‌کنندگان در مفهوم ACL همچنان می‌توانند مطابق با حقوق خود تحت ACL (حتی اگر قرارداد پشتیبانی فعال، خدمات پشتیبانی بسته‌بندی شده HPE یا گارانتی HPE Limited نداشته باشند) به‌روزرسانی‌های میان‌افزار را داشته باشند.اگر فکر می‌کنید ACL برای شما اعمال می‌شود، لطفاً با کلیک بر روی تماس با ما به HPE ایمیل بزنید یا با تیم پشتیبانی فنی ما تماس بگیرید تا HPE بتواند حق شما را ارزیابی کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد حقوق مصرف کننده، از سایت www.accc.gov.au/consumerguarantees Non-HPE دیدن کنید.

البته تمام این سرویس ها برای خارج از ایران هست ولی مستر اچ پی این سرویس ها رو اگر بتواند برای شما نیز اعما خواهد کرد ./ ما هیچ قولی نمیدهیم ولی تمام تلاشمان رو مکنیم.

اطلاعات موجود در این نامه و برنامه های HPE بدون اطلاع قبلی ممکن است تغییر کند.

ضمانت‌های محصولات و خدمات HPE در بیانیه‌های گارانتی صریح همراه با این محصولات و خدمات ذکر شده است.علاوه بر این، محصولات و خدمات ما دارای ضمانت هایی هستند که نمی توان آنها را تحت قانون مصرف کننده استرالیا مستثنی کرد. با توجه به موارد فوق، هیچ چیز در اینجا نباید به عنوان یک نمایندگی اضافی یا ضمانت یا تعهد الزام آور برای HPE تلقی شود. HPE بر اساس اشتباهات فنی یا ویرایشی یا حذفیات موجود در اینجا مسئولیتی ندارد.

ایا نمیدانید بهترین انتخاب برای مجموعه ی شما چه سرور ی میباشد؟

 این جمله ای هست که در تمام داکیومنت های مربوط به شرکت اچ پی ای ان را می توانید ببنید :

هیولت پاکارد اینترپرایز توسعه مسئولیتی در قبال خطاهای فنی یا ویرایشی یا حذفیات مندرج در اینجا ندارد. اطلاعات ارائه شده “همانطور که هست” بدون هیچ گونه ضمانتی ارائه می شود. تا آنجایی که قانون اجازه می دهد، نه HPE و نه شرکت های وابسته، پیمانکاران فرعی یا تامین کنندگان آن در قبال خسارات اتفاقی، خاص یا تبعی از جمله هزینه خرابی مسئولیتی ندارند. سود از دست رفته؛ خسارات مربوط به تهیه محصولات یا خدمات جایگزین؛ یا آسیب های ناشی از از دست دادن داده ها یا بازیابی نرم افزار. اطلاعات این سند ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند. Hewlett Packard Enterprise Development و نام محصولات توسعه Enterprise Hewlett Packard که در اینجا به آنها اشاره شده علائم تجاری Hewlett Packard Enterprise Development در ایالات متحده و سایر کشورها هستند. سایر نام های محصول و شرکت ذکر شده در اینجا ممکن است علائم تجاری صاحبان مربوطه باشند.بنابراین تمام مطالبی که در اینجا برای سرور های اچ پی ای مطرح می شود تماما نرجمه شده همین داکیومنت ها هست وجتما قبل هر کاری با مشاوران فنی سرور اچ پی با سابقه مشورت کنید.

 HPE به چه دلیل شناخته شده است؟

کمپانی اچ پی ای البته در ایران به علت فروش پرینتر های خوب و عالی از قدیم معروف و معرف بسیاری دوستان و کارکنان در این حوزه میباشد و دیر زمانی هست که با ورود نسل های مختلف سرور های اچ پی ای به ایران شرکت اچ پی ای معروفیت دو چندانی پیدا کرده هست و سرورهای اچ پی می توان گفت تمام بازار ایران رو قبضه کرده اند البته اگر از حق نگزریم این سرور های اچ پی دارای کیفبت بسیار زیادی و خوبی هم هستند طوری که شما راحت می توانید یک سرور اچ پی را برای مدت 10 تا 15 سال بدون هیچ مشکلی استفاده بکنید .
ماهان شبکه ایرانیان با برند تخصصی مستر اچ پی از سال 1389 شروع کار در زمینه سرور و استوریج و پرینترهای شرکت اچ پی اغاز کرد و الان می توان گفت یکی از شرکت های خوب و مطرح در حوزه ی سرور ها ی اچ پی ای میباشد.ماهان شبکه ایرانیان یکی از فروشندگان سرور اچ پی در ایران این زمینه را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده هست تا بهترین انتخاب را بسته به نیازمندی های کسب و کار خود انتخاب کنید و کمترین تاثیر را بر انتخاب شما تیم فروش داشته باشد .

استعلام قیمت سرور HP

استعلام قیمت سرور اچ پی در ماهان شبکه ایرانیان

با نوجه به قیمت های بالای سرور اچپی قیمت دادن سرور بصورت شفاهی کاری بسیار ریسک پذیر و خطر ناک میباشد با توجه به اینکه تجربه بالای بیست ساله ما در این حوزه ی سرور اچ پی نشان می دهد که بهترین راه قیمت دادن بصورت کتبی میباشد که در این پیش فاکتور تمام قطعات بصورت کامل نوشته شده باشد تا مشتری بصورت راحت و کامل انچه را که خریداری مکند اطلاع داشته باشد خرید سرور اچ پی حتما باید بصورت کنبی باشد .

 شما می توانید قبل از خرید سرور اچ پی صفحه مربوط به راهنمای خرید سرور HP را مطالعه کنید و در مورد تمام سرور های اچ پی اطلاعات کافی را کسب کرده و سپس به سمت انتخاب و درخواست پیش فاکتور سرور اچ پی بروید  د راهنمای خرید سرور اچ پی ما تمام سرور های موجود در بازار سرور ایران را برای شما با عکس و کانفیگ های مختلف گزاشته شده تا براحتی در بین تمام سرور های گشت و گذار کنید .

اهمیت استعلام قیمت سرور hp

اهمیت استعلام قیمت سرور از این جهت است که شما می‌توانید با بررسی قیمت‌ها و مقایسه آن با فروشگاه‌های دیگر خریدی مطمئن و مناسب داشته باشید. برای استعلام قیمت سرور اچ پی و قطعات جانبی سرور کافیست از طریق زیر اطلاعات خود را به طور کامل وارد کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت فرآیند ارسال استعلام قیمت و صدور پیش فاکتور را برای شما آغاز کنند. این پیش فاکتور حاوی اطلاعات فنی محصول مورد نظر و شرایط گارانتی خرید محصول می‌باشد. ماهان شبکه ایرانیان با بیش از ده سال سابقه فعالیت در زمینه فروش سرور اچ پی و قطعات جانبی خود را متعهد به ارائه بهترین گارانتی و خدمات پس از فروش برای شما مشتریان عزیز می‌داند.کارشناسان فروش سرور ماهان شبکه همواره به عنوان همراهی مطمئن در کلیه مراحل خرید سرور آماده ارائه مشاوره هستند تا متناسب با نیازهای خود اقدام به خرید سرور و یا قطعات جانبی آن کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع سرورها، قطعات جانبی و استعلام قیمت سرور می‌توانید با کارشناسان فروش ماهان شبکه در تماس باشید.

 هارد سرور اچ پی HPE ML350 GEN10 8SFF

خدمات می تواند از طریق پرسنلی غیر از کارکنان آموزش دیده فناوری اطلاعات انجام شود. HPE با برچسب گذاری سیستم های خود کار بسیار خوبی انجام می دهد، به طوری که شخصی که در جلوی سرور ML350 G10 تلاش می کند یک کار را انجام دهد، قبل از شروع کار، یک نقشه اولیه داشته باشد.در داخل سرور  HPE ProLiant ML350 Gen10، نقشه ای از مادربرد جلو، پشت و داخلی سرور را می بینیم. این چیزی است که سرورهای جعبه سفید اغلب نادیده می گیرند و در این فضا یک تفاوت اساسی را مشاهده مکنید.

هنگام خرید سرور ML350 G10 تمام این نکات را مدنظر داشته باشید.

نمایندگی سرور HP  برای خرید سرور DL580 G10 PLUS

در مورد گران ترین سرور اچ پی ای صبحت مکنیم در تمام نسل های سرور اچ پی که وارد بازار شده هست این سرور مدل دی ال 580 گران ترین سرور بوده و هست .خرید سرور DL560 G10     DL580 G10 PLUS  دو سرور گران قیمتی هستند که اکثرا مورد استفاده در بانک های و مراکز حساس سازمانی میباشد. البته خرید این سرور ها اکثرا سفارشی و وارداتی میباشد و خریدار طی صیحت هایی که با فروشنده سرور اچ پی دارند سفارش خرید این سرور ها را می گزازند.خرید سرور اچ پی در ماهان شبکه ایرانیان بسیار اسان بوده و کافیست از سایت ماهان شبکه ایرانیان گزینه استعلام سرور اچ پی را پر کرده و برای ما بفرستید .سرور اچ پی HPE ProLiant ML350 Gen10 دو سوکتی از انواع مشاغل کوچک، از جمله مشاغلی که از راه دور کار می کنند، پشتیبانی می کند. با پردازنده های Intel Xeon Scalable و HPE DDR4 SmartMemory، سرعت پردازش بالایی را تجربه خواهید کرد و با سرور اچ پی HPE ProLiant ML350 Gen10 می توانید با تاخیر خداحافظی کنید.

همچنین سرور اچ پی HPE ProLiant ML350 Gen10  برای ارتقای نیازهای شما به عنوان یک شرکت طراحی شده است. با طیف وسیعی از کارت‌های گرافیک و اسلات‌های فراوان برای ارتقاء، این سرور اچ پی HPE ProLiant ML350 Gen10 می‌تواند مانند کسب‌وکار شما بیشتر کار کند. این سرور اچ پی HPE ProLiant ML350 Gen10 برای مشاغلی که حجم انبوهی از داده ها را مدیریت می کنند عالی است و با پشتیبانی IT کارکنان اختصاصی HP ارائه می شود. بعلاوه، با 16 گیگابایت حافظه و پتانسیل افزودن بیشتر، قدرت کافی برای اجرای ایده بزرگ بعدی خود خواهید داشت.

سوییچ های اچ پی برای نصب در دیتاسنتر های سخت افزاری اچ پی ای

در رک های اچ پی وقتی شما سخت افزار های رو همه رو اچ پی ای نصب میکنید تمایل دوستان برای نصب سوییچ های اچ پی نیز بیشتر می شود .ولی چون سوییچ های اچ پی در ایران زیاد باب میل نیستند.

 درمورد رک های سرور های اچ پی  یا رک اورجینال سرور اچ پی | نمایندگی سرور HP

رک های سرورهای اچ پی که تولیدی خود شرکت اچ پی میباشد فوق العاده سنگین و گران قیمت هستند البته اخیرا با تولیدات داخلی رک های دیتاسنتری تمایل مشتری های برای خریدن رک های اچ پی ای بسیار کمتر شده هست .ولی اگر شما تمایل به خرید رک سرور hp دارید می توانید استعلام قیمت این رک سرور 42 یونیت را برای ماهان شبکه ایرانیان بفرستید و همکاران ما قیمت این دستگاه رک اچ پی را برای شما صادر کنند.مدنظر داشته باشید این رک سرور اچ پی با کیفیت بسیار بالایی ساخته شده هست و توان تحمل واقعی 24 عدد سرور DL380 G10 خواهد داشت ولی اگر شما همین رک رو معادل داخلی ایرانی خریداری کنید باید بصورت نیمه پر کنید تا زیر فشار دچار مشکل نشود .

نمایندگی سرور HP

استعلام قیمت سرور اچ پی DL380 G10 PLUS

 در مورد این سرور پر فروش اچ پی ای میتوان گفت که یکی از پرفروش ترین مدل سرور های اچ پی DL380 هست و در نسل های مختلف که به بازار وارد شده هست دارای فروش فوق العاده ای می باشد .ماهان شبکه ایرانیان هم که سری سرور های نسل های هقتم و نسل هشتم و نسل نهم سرور اچ پی و نسل دهم سرور اچ پی را وارد کرده هست به وفور درخاست های زیاد برای خرید سری سرور DL380  را دیده هست برای همین اعلام می کند که یکی از بهترین سرور های   HP میباشد .

 

 


نمایندگی  سرور hp در ایران و تمام شهرستان ها


× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟