مقالات قیمت سرور اچ پی

جدید ترین سرور های اچ پی

جدید ترین سرور های hp

بهترین سرورهای اچ پی

HP، شرکت پیشرو در فناوری، راه حل های سرور قوی و پیشرفته را برای همه مشاغل ارائه می دهد. سرورهای HP سیستم‌هایی قدرتمند، قابل اعتماد، پایدار، انعطاف‌پذیر و بسیار امن هستند که هشدارهای پیش‌بینی‌کننده در مورد خرابی قطعات ارائه می‌دهند. آنها برای بارهای کاری و برنامه های حیاتی ماموریت عملکرد بهینه دارند.

خرید سرور DL380 Gen10

سرورهای قدرتمند برای پشتیبانی از گردش های کاری متنوع

HP سرورهای قدرتمندی را در قالب Blade، برج و رک و در نسل‌های مختلف ارائه می‌کند که هر نسل ویژگی‌ها و فناوری‌های پیشرفته‌تری را به همراه دارد. همه سرورهای HP می توانند از حجم های کاری مختلفی پشتیبانی کنند. محدوده سرور HP ProLiant بالاترین امنیت و کارایی را برای هر گردش کار، عملکرد بهینه و نتایج بهتر و سریع‌تر ارائه می‌دهد که رشد کسب‌وکار بیشتر را تضمین می‌کند.

عملکرد نهایی با پردازنده های چند هسته ای

اکثر سرورهای اچ پی از پردازنده های Intel Xeon و AMD EPYC با چندین هسته و قدرت پردازش بالا استفاده می کنند. آنها به عنوان پیشرفته ترین و سریع ترین پردازنده ها شناخته می شوند که به طور گسترده در سرورهای HP استفاده می شوند.

سرور DL380 Gen10

محاسبات عالی این پردازنده‌ها و تعداد هسته‌های بیشتر، سرورهای HP شما را قادر می‌سازد تا عملکرد نهایی را برای تجارت شما ارائه دهند.

support-in-sb.net
ویژگی های حافظه و ذخیره سازی عالی

حافظه و ظرفیت های ذخیره سازی عظیم برای سرورهای HP اساسی است. سرورهای پیشرفته آنها حافظه و ذخیره سازی را بدون هیچ مرزی ارائه می دهند. اگر برنامه های کاربردی با حافظه فشرده دارید یا حجم کاری شما نیاز به ذخیره سازی زیادی دارد، سرورهای HP زیرساخت شما را با راهکارهای ذخیره سازی و حافظه نسل بعدی خود متحول خواهند کرد.

کسب و کار شما ممکن است متعلق به هر صنعتی باشد، سرورهای HP به طور موثر برای شما کار خواهند کرد.

تعبیه شده با آخرین راه حل های HP

سرورهای HP دارای بسیاری از ویژگی های پیشرفته مبتنی بر فناوری هستند که راه حل های موثر و کاملی را برای کسب و کار شما ارائه می دهند. ویژگی های کارآمد مدیریت از راه دور سرور، اتوماسیون هوشمند، آمادگی برای مجازی سازی، تحمل خطا و غیره در سیستم های سرور HP تعبیه شده است.

در نتیجه، خطرات خرابی را از بین می‌برند و تمام نیازهای تجاری در مقیاس بزرگ را برآورده می‌کنند، و تضمین می‌کنند که برنامه‌ها و بارهای کاری حیاتی شما بدون وقفه کار می‌کنند.

تست و تایید شده توسط ISV های پیشرو

سرورهای HP از طریق یک فرآیند تست و صدور گواهینامه توسط فروشندگان نرم افزار مستقل پیشرو در جهان (ISV) عبور می کنند. این تست های عمیق برای تست و اندازه گیری عملکرد کل سیستم انجام می شود.

جدیدترین سرور اچ پی

این گواهینامه های ISV تضمین می کند که سخت افزار سرور HP شما با همه برنامه های نرم افزاری که سرور اجرا می کند سازگار است. علاوه بر این، آنها حداکثر در دسترس بودن و عملکرد سرور HP شما را تضمین می کنند.

مزایای ویژه SB در تمام سرورهای HP

سبد سرور طیف گسترده ای از سرورهای HP را در فاکتورهای مختلف ارائه می دهد. شما می توانید هر مدلی از سرورهای اچ پی را که برای کسب و کار خود نیاز دارید با قیمتی مقرون به صرفه از ما تهیه کنید. برای سفارشات عمده تخفیف بیشتری می دهیم. سرورهای HP ما با ضمانت‌های سازنده و فروشنده ارائه می‌شوند. ما همچنین پشتیبانی فنی شبانه روزی متخصص را برای حل مشکلات فنی شما ارائه می دهیم.

1 فکر در مورد “ جدید ترین سرور های اچ پی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *